Троє футболістів «ОДЕКа» серед найкращих

Sport Arena представила символічну збірну першого півріччя – 33 найкращих у Чемпіонаті України серед аматорів сезону 2021/22. Серед них і троє футболістів оржівського «ОДЕКа».

Воротарі

Група 1: Вертей Владислав • ОДЕК (Оржів)

8 матчів ‒ 5 пропущених м’ячів, 5 «сухих» матчів

ОДЕК після завершення виступів легендарного Кособуцького шукав воротаря – бували непогані молоді голкіпери, і зараз серед них розкрився Вертей. Вдало висмикнули його з теребовлянської Ниви – відіграв не без помарок, але на такому рівні, який для 22-річного голкіпера відкриває можливості прогресувати.

 

Центральні захисники

Група 1: Кадепський Юрій • ОДЕК (Оржів)

8 матчів ‒ 2 голи

Хороший дует із Мучаком, досить якісна гра за перше півріччя. Недарма ОДЕК на рівні лідера – всього сім пропущених м’ячів (найменше в Групі 1). Кадепський відзначається не лише непоступливістю в єдиноборствах, а й якісною пасовою роботою та вмінням підключитися на стандарти.

 

Праві півзахисники

Група 1: Апанчук Андрій • ОДЕК (Оржів)

9 матчів ‒ 6 голів, 1 асист

Вінгер повернувся після спроби зачепитися в друголіговому Епіцентрі, і для ОДЕКа це однозначний плюс. Стрімкий фланговий півзахисник із школою Шахтаря грає на цьому рівні з запасом, дуже впевнено почувається в грі один в один і багато в чому компенсує давню проблему оржівців із забивними форвардами.

 

Артур Валерко, Sport Arena