В Острозі відбулися «Відкриті уроки футболу»

Вслід за Рівним «Відкриті уроки футболу» завітали до древнього Острога.  На заняття зареєструвалося майже 150 хлопців та дівчат.

Організувала "Відкриті уроки футболу" Українська асоціація футболу спільно з іноземними партнерами для дітей, які мешкають в Острозькій тергромаді та тих, хто виїхав з зони бойових дій. На Рівненщині реалізовує проєкт Рівненська обласна асоціація футболу.

Футбольне поле поділили на 12 секторів. На кожному з них тренери проводять заняття з різними завданнями. Тривалість одного — десять хвилин. Навчання відбувається за коловою системою.

  • Загальна мета проєкту — надати психосоціальну підтримку внутрішньопереміщеним дітям, - коментує координатор проєкту Тарас Кир'янчук. - Також — об'єднати внутрішньопереміщених дітей і місцевих діток в команди, згрупувати їх. У рамках проєкту надаємо гуманітарні набори для ВПО. Це харчові набори, медичні, санітарно-гігієнічні. Також є матеріально-технічна підтримка у вигляді м’ячів та костюмів.

Проєкт "Відкриті уроки футболу" стартував на Рівненщині 10 липня у Рівному, на стадіоні ДЮСШ «Верес». Ще одне заняття в рамках "Відкритих уроків футболу" планують організувати восени. Місце його проведення наразі не визначили.

Основними партнерами в реалізації проєкту виступають New Democracy Fund, Асоціація крос-культурних проєктів (Данія), Українська асоціація футболу та Common Goal.