В'ячеслав Шевчук: "Я дуже мотивований"

Екс-футболіст донецького Шахтаря, семиразовий чемпіон України та володар Кубку УЄФА В'ячеслав Шевчук - працюватиме на посаді спортивного директора народного клубу Верес. Його офіційно представили громадськості на стадіоні Авангард у Рівному.

В'ячеслав Шевчук - народився 13 травня 1979 року у Луцьку. Виступав за Поділля (Хмельницький), Металург (Запоріжжя), Металург (Донецьк), Шинник (Ярославль, Росія), Дніпро та Шахтар (Донецьк). Провів 56 матчів за збірну України.

Семиразовий чемпіон України, п'ятиразовий володар Кубку та Суперкубку України, володар Кубку УЄФА.

В'ячеслав Шевчук має тренерський диплом PRO УЄФА. Тренував команди Шахтар U17 та Олімпік (Донецьк).

Зазначимо також, що Орест Баль, який працював на посаді спортивного директора дотепер - продовжить роботу у народному клубі. Він працюватиме на посаді заступника генерального директора.

- Дуже радий приєднатися до команди народного клубу Верес, - сказав після призначення В'ячеслав Шевчук. - Я дуже мотивований в тому, аби розвивався цей клуб і рівненський футбол загалом. Головне моє завдання на посаді спортивного директора - комунікація між гравцями першої команди, тренером і президентом. Це також розвиток команди U19, розвиток дитячого футболу. Також займатимуся селекцією для підсилення нашої головної команди.

Серед моїх обов'язків - функції амбасадора клубу, перемовини з транслятором та Українською Прем'єр-лігою.

Тут, у Вересі, я побачив команду професіоналів, які мають перед собою чітку мету. Сьогодні я побував на стадіоні в Рівному. Класно, що в нашій країні будують такі споруди, куди люди можуть прийти і забути про свої повсякденні труднощі, насолоджуючись футболом.

Я спостерігав за грою нашої команди у Луцьку. Дуже сподобалася якість гри. Верес має свій стиль гри. Ми зіграли компактно, якісно і заслужено перемогли. Прикро, що через погоду і відстань було не так багато вболівальників. Тому з нетерпінням чекаю відкриття стадіону у Рівному.