ПОЛОЖЕННЯ 2021 р. (Чемпіонат серед ветеранів 35+)

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення Чемпіонату Рівненської області з футболу

серед ветеранських команд 35+ 2021 року

Рівненської обласної асоціації футболу

1. Цілі та завдання заходу

Змагання серед команд ветеранів футболу проводяться з метою популяризації активного способу життя серед людей старшого віку, підвищення спортивної майстерності футболістів-ветеранів та визначення найсильніших спортсменів для формування збірної команди області для участі у всеукраїнських змаганнях.

2. Строки та місце проведення заходу

Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранських команд 35+ 2021 року проводиться у травні-листопаді 2021 року згідно із календарем змагань, затвердженим РОАФ.

3. Організація та керівництво проведення заходу

Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранських команд 35+ 2021 року проводиться без поділу на групи у травні-листопаді 2021 року у два кола за принципом «кожний із кожним» згідно з календарем змагань, затвердженим РОАФ.

Команда, що перемогла у чемпіонаті, здобуває титул чемпіона Рівненської області з футболу серед ветеранських команд 35+ 2021 року.

Матчі відбуваються за «Правилами гри» у футбол, дисциплінарні санкції застосовуються згідно з Дисциплінарними правилами Рівненської обласної асоціації футболу (РОАФ) 2021 р.

Матч складається із двох таймів по 35 хв. із 15-ти хвилинною перервою. Дозволяються зворотні заміни з числа 20 футболістів, внесених на гру в рапорт арбітра.

Команда-господар забезпечує футбольне поле з необхідною розміткою та інвентарем, присутність кваліфікованого лікаря (медичного працівника) з необхідними медикаментами для обслуговування змагань, забезпечує охорону громадського порядку.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснюють Рівненська обласна асоціація футболу спільно з управлінням молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації.

Матчі проводять арбітри Комітету арбітрів РОАФ та кращі арбітри районних (міських) федерацій футболу. Рішення за всіма питаннями, непередбаченими цим положенням, ухвалюються Комітетом з проведення змагань РОАФ.

4. Учасники заходу

Змагання командні. У змаганнях беруть участь футболісти 1986 р. н. і старші, які допускаються до гри згідно з заявковим аркушем та паспортом футболіста (футболісти, заявлені за професіональні команди, до змагань не допускаються). Склад команди – 30 футболістів та 1 тренер-представник.

На полі під час матчу можуть перебувати не більше 7 гравців з інших команд із інших областей, кількість таких гравців у заявці команди не обмежена.

Гравці команди повинні мати єдину спортивну форму, футбольне взуття.

5. Характер заходу

Змагання командні.

6. Програма проведення змагань

08.05.2021 р. – 1 тур

15.05.2021 р. – 2 тур

22.05.2021 р. – 3 тур

29.05.2021 р. – 4 тур

05.06.2021 р. – 5 тур

12.06.2021 р. – 6 тур

19.06.2021 р. – 7 тур

26.06.2021 р. – 8 тур

03.07.2021 р. – 9 тур

Програма змагань може бути змінена.

Дата матчів II кола буде визначена пізніше на засіданні Комітету з проведення змагань РОАФ.

7. Безпека та підготовка місць проведення заходу

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших

спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:

підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснюють суддівські бригади матчів.

Власник спортивної споруди не менше, ніж за чотири години до початку змагань, зобов`язаний подати до суддівської бригади матчу акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.

8. Умови визначення переможців

Переможець визначається за результатами усіх проведених матчів.

1. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

2. Місце команд у першості визначається за такими показниками, отриманими в усіх матчах:

а) більша кількість набраних очок;

б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

в) більша кількість забитих м’ячів.

г) кращі показники в особистих зустрічах

3. У випадку рівності показників, вказаних в п.2, у двох і більше команд, перевагу матимуть команди, які у матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:

а) більша кількість набраних очок;

б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

в) більша кількість забитих м’ячів.

4. За рівності показників, вказаних в п.3, у команд їх місце визначається жеребкуванням.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

На всіх етапах розіграшу чемпіонату області витрати на відрядження команд до місця змагань та зворотньо, харчування в день матчів, в тому числі команди-господаря – за рахунок відряджуючих організацій.

Витрати на придбання кубків, дипломів, медалей за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОАФ.

Команди, які беруть участь у змаганнях несуть витрати, згідно з Положенням змагань.

Оплата за арбітраж здійснюється командою-господарем матчу: головний арбітр – 500,00 грн., асистенти – по 350,00 грн. Компенсація витрат на доїзд арбітра та двох асистентів арбітра до місця проведення матчу – за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОАФ.

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця нагороджуються кубками і дипломами, гравці та тренери цих команд – медалями.

10. Строки та порядок подання заявок на участь

Кожна команда подає до РОАФ заявкові аркуші, завірені начальником структурного підрозділу з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації, міськвиконкому, об’єднаної територіальної громади, керівником (представником) команди, з візою лікаря (його підписом і печаткою) про допуск до змагань кожного гравця, печаткою і підписом керівника медичного закладу.

Команди-учасниці чемпіонату до 01 травня мають підтвердити свою участь, звернувшись до РОАФ за тел./факс (0362) 62-34-06 або за моб. тел. (097) 305-84-21 (Гіль Олександр Анатолійович – голова Комітету ветеранів РОАФ).

Це Положення є офіційним викликом на змагання.