Рішення КДК 17 вересня 2021 р.

РІШЕННЯ №      

Контрольно-дисциплінарного комітету Рівненської обласної асоціації футболу

м. Рівне                                                                                17.09.2021 р.


Присутні члени КДК: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М. - члени КДК. Головуючий – Баль О.М.

Відсутні: голова КДК – Биков А.С.Порядок денний


 1. Про отримання футболістами команди «Локомотив» (Здолбунів) 5 і більше жовтих карток в матчі чемпіонату 1 ліги Рівненської області між командами

«Локомотив» (Здолбунів) та «Калина» (Бугрин), що відбувся 23 травня 2021 року.

 1. Про отримання футболістами команди «Олімп» (Сарни) 5 і більше жовтих карток в матчі Кубку Рівненської області з футболу 2021 року між командами

«Олімп» (Сарни) та «Коливань» (Клевань), що відбувся 04 травня 2021 року.

 1. Про отримання футболістами команди «Атака» (Шпанівська ТГ) 5 і більше жовтих карток в матчі чемпіонаті II ліги Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Атака» (Шпанівська ТГ) та «Граніт» (Рокитне), що відбувся 13 червня 2021 року.
 2. Про отримання футболістами команди «Локомотив» (Здолбунів) 5 і більше жовтих карток в матчі чемпіонату 1 ліги Рівненської області між командами

«Коливань» (Клевань) та ФК «Садове», що відбувся 05 вересня 2021 року.

 1. Про отримання футболістами команди «Олімп» (Сарни) 5 і більше жовтих карток в матчі Кубка Рівненської області між командами «Случ» (Березне) та

«Олімп» (Сарни), що відбувся 22 серпня 2021 року.

 1. Про рапорт арбітра матчу чемпіонату Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2021 року між командами «Динамо» (Березне) та «Автоплюс» (Млинів).
 2. Про рапорт арбітра матчу чемпіонату Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2021 року між командами «Ізотоп» (Вараш) та «Ветеран» (Бугрин).
 3. Про невиїзд команди «Грем’яче» на матч 5 туру чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «ОДЕК» (Оржів) та ФК «Грем’яче», що мав відбутися 09 червня 2021 року.
 4. Про вилучення гравця команди «Атака» (Шпанівська ТГ) Колаковського Андрія в матчі чемпіонату II ліги Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Атака» (Шпанівська ТГ) та «Граніт» (Рокитне), що відбувся 12 червня 2021 року.
 5. Про вилучення гравця команди «Олімп» (Сарни) Примака Сергія в матчі Кубка Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Случ» (Березне) та «Олімп» (Сарни), що відбувся 22 серпня 2021 року.


 1. СЛУХАЛИ: Про отримання футболістами команди «Локомотив» (Здолбунів) 5 і більше жовтих карток в матчі чемпіонату 1 ліги Рівненської області між командами

«Локомотив» (Здолбунів) та «Калина» (Бугрин), що відбувся 23 травня 2021 року.

ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.3.2, п.п. «з» Дисциплінарних правил РОАФ, призначити команді «Локомотив» (Здолбунів) обов’язковий грошовий внесок в сумі 500,00 (п’ятсот) грн.

Рішення прийняте одноголосно.


 1. СЛУХАЛИ: Про отримання футболістами команди «Олімп» (Сарни) 5 і більше жовтих карток в матчі Кубку Рівненської області з футболу 2021 року між командами

«Олімп» (Сарни) та «Коливань» (Клевань), що відбувся 04 травня 2021 року.

ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.3.2, п.п. «з» Дисциплінарних правил РОАФ, призначити команді «Олімп» (Сарни) обов’язковий грошовий внесок в сумі 500,00 (п’ятсот) грн. Рішення прийняте одноголосно.


 1. СЛУХАЛИ: Про отримання футболістами команди «Атака» (Шпанівська ТГ) 5 і більше жовтих карток в матчі чемпіонаті II ліги Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Атака» (Шпанівська ТГ) та «Граніт» (Рокитне), що відбувся 13 червня 2021 року.

ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.3.2, п.п. «з» Дисциплінарних правил РОАФ, призначити команді «Атака» (Шпанівська ТГ) обов’язковий грошовий внесок в сумі 500,00 (п’ятсот) грн.

Рішення прийняте одноголосно.


 1. СЛУХАЛИ: Про отримання футболістами команди ФК «Сокіл» (Садове) 5 і більше жовтих карток в матчі чемпіонату 1 ліги Рівненської області між командами

«Коливань» (Клевань) та ФК «Сокіл» (Садове), що відбувся 05 вересня 2021 року.

ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.3.2, п.п. «з» Дисциплінарних правил РОАФ, призначити команді ФК «Сокіл» (Садове) обов’язковий грошовий внесок в сумі 500,00 (п’ятсот) грн.

Рішення прийняте одноголосно.


 1. СЛУХАЛИ: Про отримання футболістами команди «Олімп» (Сарни) 5 і більше жовтих карток в матчі Кубка Рівненської області між командами «Случ» (Березне) та

«Олімп» (Сарни), що відбувся 22 серпня 2021 року.

ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.3.2, п.п. «з» Дисциплінарних правил РОАФ, призначити команді «Олімп» (Сарни) обов’язковий грошовий внесок в сумі 500,00 (п’ятсот) грн.


 1. СЛУХАЛИ: Про рапорт арбітра матчу чемпіонату Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2021 року між командами «Динамо» (Березне) та «Автоплюс» (Млинів).

В рапорті арбітра та додатковому рапорті арбітра матчу вказано, що гравець команди

«Динамо» (Березне) Прищепа Олександр під час матчу погрожував фізичною розправою та нецензурно висловлювався на адресу офіційних осіб.

ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.5.5, п.п. «а» Дисциплінарних правил РОАФ, за погрози фізичної розправи та нецензурні висловлювання на адресу офіційної особи матчу дискваліфікувати гравця команди «Динамо» (Березне) Прищепу Олександра до кінця ігрового сезону 2021 року та зобов’язати сплатити обов’язковий грошовий внесок в сумі 500,00 (п’ятсот) грн.

Рішення прийняте одноголосно.


 1. СЛУХАЛИ: Про рапорт арбітра матчу чемпіонату Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2021 року між командами «Ізотоп» (Вараш) та «Ветеран» (Бугрин). ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.5.7 Дисциплінарних правил РОАФ, дискваліфікувати гравця команди «Ветеран» (Бугрин) Бовтієва Олексія на 12 місяців та зобов’язати сплатити обов’язковий грошовий внесок в сумі 1000,00 (одна тисяча) грн.

Рішення прийняте одноголосно.


 1. СЛУХАЛИ: Про невиїзд команди «Грем’яче» на матч 5 туру чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «ОДЕК» (Оржів) та ФК

«Грем’яче», що мав відбутися 09 червня 2021 року.

ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.3.2, п.п. «а» Дисциплінарних правил РОАФ, зарахувати команді «ОДЕК» (Оржів) перемогу з рахунком 3:0, а команді «Грем’яче» технічну поразку із рахунком 0:3 та зобов’язати команду «Грем’яче» сплатити обов’язковий грошовий внесок в сумі 5000,00 (п’ять тисяча) грн.

Рішення прийняте одноголосно.


 1. СЛУХАЛИ: Про вилучення гравця команди «Атака» (Шпанівська ТГ) Колаковського Андрія в матчі чемпіонату II ліги Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Атака» (Шпанівська ТГ) та «Граніт» (Рокитне), що відбувся 12 червня 2021 року.

В рапорті арбітра вказано, що футболіст команди «Атака» (Шпанівська ТГ) Колаковський Андрій скоїв серйозне ігрове порушення в боротьбі за м’яч.

ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.5.3, п.п. «б» Дисциплінарних правил РОАФ, дискваліфікувати гравця команди «Атака» (Шпанівська ТГ) Колаковського Андрія на 2 матчі.


 1. СЛУХАЛИ: Про вилучення гравця команди «Олімп» (Сарни) Примака Сергія в матчі Кубка Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Случ» (Березне) та «Олімп» (Сарни), що відбувся 22 серпня 2021.

В рапорті арбітра вказано, що футболіст команд «Олімп» (Сарни) був вилучений з поля за агресивну поведінку ( поштовх суперника в обличчя зі спробою нанесення удару). ВИСТУПИЛИ: Баль О.М., Сільвай С.Н., Василюк В.М.

ВИРІШИЛИ: На підставі п. 2.5.4 Дисциплінарних правил РОАФ, дискваліфікувати гравця команди «Олімп» (Сарни) Примака Сергія на 3 матчі та зобов’язати сплатити обов’язковий грошовий внесок у сумі 500,00 (п’ятсот) грн.

Рішення прийняте одноголосно.