Рішення Комітету з проведення змагань від 10.11.2021 р.

РІШЕННЯ 10/11
Комітету з проведення змагань Рівненської обласної асоціації футболу
м. Рівне 10.11.2021 р.
Присутні члени КзПЗ: голова – Кучер О.М., члени КзПЗ – Кир’янчук Т.Б., Гладков В.І., Дзюбак В.Ф.
Відсутній – Гіль О.А.
Головуючий – Кучер О.М.
Порядок денний
1. Про місце, дату та час проведення додаткового матчу за I підсумкове місце I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Сокіл» (Садове) та «Маяк» (Сарни).
2. Про дисциплінарні санкції перед матчем за I підсумкове місце I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Сокіл» (Садове) та «Маяк» (Сарни).
3. Про інші організаційні питання стосовно матчу за I підсумкове місце I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Сокіл» (Садове) та «Маяк» (Сарни).
1). СЛУХАЛИ: Про місце, дату та час проведення додаткового матчу за I підсумкове місце I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Сокіл» (Садове) та «Маяк» (Сарни).
Виступили: Кучер О.М., Кир’янчук Т.Б., Гладков В.І., Дзюбак В.Ф.
ВИРІШИЛИ: Призначити дату та час проведення додаткового матчу за I підсумкове місце I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Сокіл» (Садове) та «Маяк» (Сарни) 13 листопада 2021 року о 13:00 год, місцем - с. Бугрин Бугринської ОТГ.
Рішення прийняте одноголосно.
2). СЛУХАЛИ: Про дисциплінарні санкції перед додатковим матчем за I підсумкове місце I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Сокіл» (Садове) та «Маяк» (Сарни).
Виступили: Кучер О.М., Кир’янчук Т.Б., Гладков В.І., Дзюбак В.Ф.
ВИРІШИЛИ: Жовті та червоні картки, отримані в матчах I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року, не враховувати у додатковому матчі за I підсумкове місце I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Сокіл» (Садове) та «Маяк» (Сарни), (Окрім грубих дисциплінарних порушень).
Рішення прийняте одноголосно.
3). СЛУХАЛИ: Про інші організаційні питання стосовно матчу за I підсумкове місце I ліги чемпіонату Рівненської області з футболу 2021 року між командами «Сокіл» (Садове) та «Маяк» (Сарни).
Виступили: Кучер О.М., Кир’янчук Т.Б., Гладков В.І., Дзюбак В.Ф.
ВИРІШИЛИ: у випадку, якщо у додатковому матчі гра в основний час закінчиться внічию, призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо в додатковий час не буде визначено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів, згідно з Правилами гри.
У випадку виникнення питань, не передбачених Регламентом, користуватись пунктом 4.2. Регламенту проведення обласних змагань з футболу серед аматорських команд на 2021 рік: Безпосередня організація та проведення матчів чемпіонатів, Кубку та Суперкубку області з футболу покладаються на Комітет з проведення змагань РОАФ. Усі питання, не передбачені цим Регламентом, регулюються та вирішуються Виконкомом РОАФ.
Рішення прийняте одноголосно.
Голова КзПЗ Кучер О.М.