Україна прийме чемпіонат Європи з електронного футболу

Є приємна новина для прихильників кіберспорту України! За рішенням Європейської кіберспортивної федерації та Міжнародної кіберспоривної федерації, з 20-го по 25 серпня у Кривому Розі пройде другий чемпіонат Європи з електронного футболу в дисципліні eFootball PES 2021.

У турнірі візьмуть участь 12 національних команд. Разом з Україною це – Португалія, Азербайджан, Хорватія, Чехія, Македонія, Угорщина, Румунія, Чорногорія, Сербія, Словаччина та Туреччина.

Приємно відзначити, що турнір пройде під патронатом Офісу Президента України, а координатором проєкту від України буде віцепрезидент ФК «Кривбас» Артем Гагарін. А ще дякую Українській асоціації електронного футболу, що є колективним членом УАФ, та її президенту Владу Шовковському за продуктивну роботу!

Також підтримую ідею організаторів турніру в День Незалежності України зіграти футбольний матч, у якому візьмуть участь учасники Євро з електронного футболу та футбольні легенди України та Дніпропетровщини. Має бути цікаво!

А ще хочу нагадати, що Українська асоціація футболу разом з асоціаціями-партнерами працює над підготовкою заявок на проведення чемпіонату світу з пляжного футболу та чемпіонату Європи з футзалу. Окрім того, разом із керівниками Харкова та Харківської області ми розпочинаємо роботу з підготовки заявки на проведення в Харкові Суперкубку УЄФА у 2024-му або 2025 році!

Андрій Павелко, президент Української асоціації футболу