Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Рівненська обласна асоціація футболу продовжує сприяти реконструкції стадіону "Авангард"

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Рівненська обласна асоціація футболу продовжує усіляко сприяти у реконструкції головної спортивної арени області - рівненського стадіону "Авангард". Днями громадська спілка одержала відповідь від Української асоціації футболу на звернення щодо підтримки у забезпеченні фінансування реконструкції із Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

- Одним із пріоритетів Української асоціації футболу є розвиток футбольної інфраструктури у регіонах України. Нині це питання дуже актуальне і для Рівненщини. Я дякую президенту УАФ Андрію Павелку за усебічну підтримку, зокрема у питанні реконструкції нашого стадіону "Авангард". Іще у грудні 2017 року Андрій Васильович організував виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань бюджету на Рівненщині, зокрема і задля того, щоб привернути увагу народних депутатів до необхідності реконструювання нашої головної арени, - наголошує голова РОАФ, член Виконавчого комітету УАФ та член Комітету УАФ з розвитку футболу в регіонах Олексій Хахльов.

Безпосередні будівельні роботи на стадіоні "Авангард" розпочалися 1 рік і 3 місяці тому. Однак початку робіт передував тривалий підготовчий етап, у якому Рівненська обласна асоціація футболу відіграла значну роль.

- Я провів багато особистих зустрічей із міським головою Володимиром Хомком, із депутатами Рівнеради, брав участь у засіданнях комісій міської ради, різноманітних нарадах, де обговорювалося питання необхідності реконструкції, говорили про проєкт тощо. До слова, проєкт - це та ділянка роботи, яку я визначив для себе, щоб забезпечувати взаємодію між фірмою-проєктантом та органами місцевої влади. Згодом використовував свої персональні контакти та особисті ресурси задля того, щоб проєкт пройшов експертизу у найстисліші терміни, - говорить Олексій Хахльов.


 

Власне завдяки спільній роботі Рівненської обласної асоціації футболу, міського голови Рівного Володимира Хомка, депутатського корпусу і управлінь Рівнеради, проєктантів у ці дні навіть попри карантин на вул. Замкова 34 працюють будівельники, котрі уже зводять третій ярус однієї з трибун і готуються до влаштування футбольного поля.

Фото РОАФ

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: