Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Сарни приєдналися до Меморандуму з розвитку футболу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 Територіальні громади Рівненщини продовжують засвідчувати своє приєднання до Меморандуму про партнерство та співробітництво в сфері розвитку футболу.

Нагадаємо, цей документ 8 лютого підписали Рівненська обласна асоціація футболу та Асоціація органів місцевого самоврядування "Об’єднані територіальні громади Рівненщини". Меморандум з-поміж іншого передбачає розвиток дитячого футболу, у тому числі участь команд у турнірі  "Я - патріот!" Дитячо-юнацької футбольно-футзальної ліги Рівненської області.

 - Сьогодні з великою приємністю побував на Сарненщині. Футбольні славні традиції цього краю нині мають продовження та хорошу перспективу під патронатом Народного депутата України Сергія Євтушка, - розповідає голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов. - Разом з головою Сарненської територіальної громади Русланом Серпеніновим обговорили питання розвитку футболу в умовах нового територіально-адміністративного поділу районів. Також засвідчили приєднання Сарненської територіальної громади до Меморандуму про партнерство та співробітництво в сфері розвитку футболу Рівненської обласної асоціації футболу. Окремо хочу відзначити новий, чудовий, сучасний інфрастуктурний об’єкт - спорткомплекс «САРНИ-АРЕНА». Браво всім, хто долучився до створення цієї перлини спорту!

 Раніше про приєднання до Меморандуму оголосили Дубенська та Острозька міські територіальні громади.

 На фото: Руслан Серпенінов, Олексій Хахльов та Сергій Євтушок

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: