Календар матчів

  • Перша ліга
  • Друга ліга
  • Ветерани
  • U-17

Список матчів

Тур Дата Команди
1 08.05.2021

Маяк (Сарни)

2:0

Калина (Бугринська ОТГ)

1 08.05.2021

Сокіл (Садове)

5:1

Коливань (Клевань)

1 09.05.2021

ФК Грем'яче

2:2

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

1 10.05.2021

Локомотив (Здолбунів)

0:3

ОДЕК (Оржів)

2 16.05.2021

Коливань (Клевань)

1:1

Локомотив (Здолбунів)

2 16.05.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

0:1

Сокіл (Садове)

2 16.05.2021

ФК Грем'яче

0:5

Маяк (Сарни)

2 16.05.2021

Случ (Березне)

0:2

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

3 23.05.2021

Маяк (Сарни)

2:1

Случ (Березне)

3 23.05.2021

Сокіл (Садове)

4:1

ФК Грем'яче

3 23.05.2021

Локомотив (Здолбунів)

2:2

Калина (Бугринська ОТГ)

8 23.05.2021

Коливань (Клевань)

2:0

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

4 30.05.2021

ФК Грем'яче

3:4

Локомотив (Здолбунів)

4 30.05.2021

Случ (Березне)

1:3

Сокіл (Садове)

5 06.06.2021

Сокіл (Садове)

4:3

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

5 06.06.2021

Локомотив (Здолбунів)

2:1

Случ (Березне)

5 06.06.2021

Коливань (Клевань)

4:3

Калина (Бугринська ОТГ)

5 09.06.2021

ОДЕК (Оржів)

3:0

ФК Грем'яче

6 13.06.2021

ФК Грем'яче

1:2

Коливань (Клевань)

6 13.06.2021

Случ (Березне)

0:3*

ОДЕК (Оржів)

6 13.06.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

4:1

Локомотив (Здолбунів)

6 13.06.2021

Маяк (Сарни)

1:2

Сокіл (Садове)

7 19.06.2021

ОДЕК (Оржів)

8:0

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

7 20.06.2021

Локомотив (Здолбунів)

0:5

Маяк (Сарни)

7 20.06.2021

Коливань (Клевань)

1:0

Случ (Березне)

8 27.06.2021

Случ (Березне)

0:1

Калина (Бугринська ОТГ)

8 27.06.2021

Маяк (Сарни)

0:1

ОДЕК (Оржів)

8 27.06.2021

Сокіл (Садове)

1:0

Локомотив (Здолбунів)

3 02.07.2021

ОДЕК (Оржів)

2:1

Коливань (Клевань)

4 04.07.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

0:6

ОДЕК (Оржів)

9 29.08.2021

Коливань (Клевань)

0:6

Маяк (Сарни)

9 29.08.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

1:4

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

4 01.09.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

0:3

Маяк (Сарни)

10 05.09.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

3:0*

ФК Грем'яче

10 05.09.2021

Коливань (Клевань)

0:2

Сокіл (Садове)

10 05.09.2021

ОДЕК (Оржів)

5:1

Локомотив (Здолбунів)

15 12.09.2021

Сокіл (Садове)

0:2

Маяк (Сарни)

11 19.09.2021

Локомотив (Здолбунів)

2:1

Коливань (Клевань)

11 19.09.2021

Сокіл (Садове)

5:2

Калина (Бугринська ОТГ)

11 19.09.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

3:0*

Случ (Березне)

11 22.09.2021

Маяк (Сарни)

4:2

ФК Грем'яче

12 26.09.2021

ФК Грем'яче

2:3

Сокіл (Садове)

12 26.09.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

1:3

Локомотив (Здолбунів)

13 03.10.2021

ОДЕК (Оржів)

7:0

Калина (Бугринська ОТГ)

13 03.10.2021

Локомотив (Здолбунів)

3:1

ФК Грем'яче

13 03.10.2021

Сокіл (Садове)

3:0*

Случ (Березне)

13 03.10.2021

Маяк (Сарни)

3:2

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

12 06.10.2021

Случ (Березне)

0:3

Маяк (Сарни)

14 10.10.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

1:1

Сокіл (Садове)

14 10.10.2021

Случ (Березне)

1:2

Локомотив (Здолбунів)

14 10.10.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

0:2

Коливань (Клевань)

9 13.10.2021

ФК Грем'яче

1:0

Случ (Березне)

12 14.10.2021

Коливань (Клевань)

1:3

ОДЕК (Оржів)

15 17.10.2021

Коливань (Клевань)

2:1

ФК Грем'яче

15 17.10.2021

Локомотив (Здолбунів)

1:1

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

17 17.10.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

2:2

Случ (Березне)

15 20.10.2021

ОДЕК (Оржів)

3:0*

Случ (Березне)

9 24.10.2021

ОДЕК (Оржів)

3:0

Сокіл (Садове)

16 24.10.2021

Маяк (Сарни)

6:1

Локомотив (Здолбунів)

16 24.10.2021

Случ (Березне)

1:3

Коливань (Клевань)

16 24.10.2021

ФК Грем'яче

1:2

Калина (Бугринська ОТГ)

16 27.10.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

2:1

ОДЕК (Оржів)

7 31.10.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

2:0

ФК Грем'яче

17 31.10.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

1:1

Коливань (Клевань)

17 31.10.2021

ОДЕК (Оржів)

1:2

Маяк (Сарни)

17 31.10.2021

Локомотив (Здолбунів)

0:2

Сокіл (Садове)

14 03.11.2021

ФК Грем'яче

1:12

ОДЕК (Оржів)

10 04.11.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

0:4

Маяк (Сарни)

18 07.11.2021

Маяк (Сарни)

0:0

Коливань (Клевань)

18 07.11.2021

Случ (Березне)

1:3

ФК Грем'яче

18 07.11.2021

Сокіл (Садове)

1:0

ОДЕК (Оржів)

18 07.11.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

3:0*

Калина (Бугринська ОТГ)

Турнірна таблиця

Команда Ігри Очки
1

Маяк (Сарни)

16 40
2

Сокіл (Садове)

16 40
3

ОДЕК (Оржів)

16 39
4

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

16 25
5

Коливань (Клевань)

16 24
6

Локомотив (Здолбунів)

16 21
7

Калина (Бугринська ОТГ)

16 11
8

ФК Грем'яче

16 7
9

Случ (Березне)

16 1

Список матчів

Тур Дата Команди
0 16.05.2021

Граніт (Рокитне)

2:1

Олімп (Сарни)

0 16.05.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

0:3

Моноліт (Вараш)

0 16.05.2021

Енергія (Володимирець)

3:3

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0 22.05.2021

Олімп (Сарни)

3:1

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0 22.05.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

2:0

Енергія (Володимирець)

0 23.05.2021

Граніт (Рокитне)

2:0

Моноліт (Вараш)

0 29.05.2021

Моноліт (Вараш)

1:1

Олімп (Сарни)

0 30.05.2021

Енергія (Володимирець)

2:3

Граніт (Рокитне)

0 30.05.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0:0

Атака (Шпанівська ТГ)

0 05.06.2021

Олімп (Сарни)

3:1

Атака (Шпанівська ТГ)

0 06.06.2021

Граніт (Рокитне)

4:0

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0 06.06.2021

Моноліт (Вараш)

6:1

Енергія (Володимирець)

5 12.06.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

1:3

Граніт (Рокитне)

5 13.06.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

1:0

Моноліт (Вараш)

5 13.06.2021

Енергія (Володимирець)

4:6

Олімп (Сарни)

6 05.09.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

5:1

Енергія (Володимирець)

6 05.09.2021

Моноліт (Вараш)

0:1

Атака (Шпанівська ТГ)

7 18.09.2021

Моноліт (Вараш)

3:1

Граніт (Рокитне)

7 19.09.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0:3

Олімп (Сарни)

7 19.09.2021

Енергія (Володимирець)

1:2

Атака (Шпанівська ТГ)

8 25.09.2021

Олімп (Сарни)

2:1

Моноліт (Вараш)

8 26.09.2021

Граніт (Рокитне)

2:0

Енергія (Володимирець)

8 26.09.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

1:1

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

9 03.10.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

1:3

Олімп (Сарни)

9 03.10.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0:4

Граніт (Рокитне)

9 03.10.2021

Енергія (Володимирець)

1:2

Моноліт (Вараш)

10 09.10.2021

Олімп (Сарни)

3:0*

Енергія (Володимирець)

10 09.10.2021

Моноліт (Вараш)

2:2

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

10 10.10.2021

Граніт (Рокитне)

2:1

Атака (Шпанівська ТГ)

6 17.10.2021

Олімп (Сарни)

4:0

Граніт (Рокитне)

Турнірна таблиця

Команда Ігри Очки
1

Олімп (Сарни)

10 25
2

Граніт (Рокитне)

10 24
3

Моноліт (Вараш)

10 14
4

Атака (Шпанівська ТГ)

10 11
5

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

10 10
6

Енергія (Володимирець)

10 1

Список матчів

Тур Дата Команди
0 07.05.2021

Динамо (Березне)

1:2

Маяк (Сарни)

0 07.05.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

1:0 (анульовано)

Колос (Березне)

0 08.05.2021

Полісся (Рокитне)

1:3

Ізотоп (Вараш)

0 08.05.2021

AutoPlus (Млинів)

3:0

Енергія (Володимирець)

0 08.05.2021

ФК Здолбунів

0:2

Понеділок (Рівне)

0 15.05.2021

Ізотоп (Вараш)

1:0

Динамо (Березне)

0 15.05.2021

Колос (Березне)

3:3 (анульовано)

Полісся (Рокитне)

0 15.05.2021

ФК Здолбунів

0:5

Ветеран (Бугрин-Гоща)

0 15.05.2021

AutoPlus (Млинів)

1:1

Понеділок (Рівне)

0 15.05.2021

Енергія (Володимирець)

1:1

Маяк (Сарни)

0 22.05.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

1:3

AutoPlus (Млинів)

0 22.05.2021

Полісся (Рокитне)

0:0

ФК Здолбунів

0 22.05.2021

Динамо (Березне)

2:0 (анульовано)

Колос (Березне)

0 22.05.2021

Маяк (Сарни)

1:0

Ізотоп (Вараш)

0 22.05.2021

Понеділок (Рівне)

4:0

Енергія (Володимирець)

0 29.05.2021

Колос (Березне)

0:3 (анульовано)

Маяк (Сарни)

0 29.05.2021

ФК Здолбунів

2:2

Динамо (Березне)

0 29.05.2021

AutoPlus (Млинів)

4:0

Полісся (Рокитне)

0 29.05.2021

Понеділок (Рівне)

2:1

Ветеран (Бугрин-Гоща)

0 29.05.2021

Енергія (Володимирець)

3:1

Ізотоп (Вараш)

0 05.06.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

3:0

Енергія (Володимирець)

0 05.06.2021

Полісся (Рокитне)

1:2

Понеділок (Рівне)

0 05.06.2021

Маяк (Сарни)

2:3

ФК Здолбунів

0 05.06.2021

Ізотоп (Вараш)

3:2 (анульовано)

Колос (Березне)

6 12.06.2021

ФК Здолбунів

2:2

Ізотоп (Вараш)

6 12.06.2021

AutoPlus (Млинів)

4:0

Маяк (Сарни)

6 12.06.2021

Понеділок (Рівне)

1:0

Динамо (Березне)

6 12.06.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

3:0

Полісся (Рокитне)

6 12.06.2021

Енергія (Володимирець)

2:1 (анульовано)

Колос (Березне)

7 19.06.2021

Динамо (Березне)

1:2

Ветеран (Бугрин-Гоща)

7 19.06.2021

Маяк (Сарни)

0:2

Понеділок (Рівне)

7 19.06.2021

Ізотоп (Вараш)

1:1

AutoPlus (Млинів)

7 19.06.2021

Колос (Березне)

4:4 (анульовано)

ФК Здолбунів

7 19.06.2021

Полісся (Рокитне)

3:3

Енергія (Володимирець)

8 26.06.2021

AutoPlus (Млинів)

СКАСОВАНО

Колос (Березне)

8 26.06.2021

Понеділок (Рівне)

5:0

Ізотоп (Вараш)

8 26.06.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

10:1

Маяк (Сарни)

8 26.06.2021

Полісся (Рокитне)

1:3

Динамо (Березне)

8 26.06.2021

Енергія (Володимирець)

3:4

ФК Здолбунів

5 28.06.2021

Динамо (Березне)

1:2

AutoPlus (Млинів)

9 03.07.2021

Маяк (Сарни)

2:2

Полісся (Рокитне)

9 03.07.2021

Ізотоп (Вараш)

2:2

Ветеран (Бугрин-Гоща)

9 03.07.2021

Колос (Березне)

0:3 (анульовано)

Понеділок (Рівне)

9 03.07.2021

ФК Здолбунів

1:4

AutoPlus (Млинів)

9 10.07.2021

Динамо (Березне)

1:1

Енергія (Володимирець)

10 29.08.2021

Понеділок (Рівне)

8:2

ФК Здолбунів

10 29.08.2021

Ізотоп (Вараш)

6:1

Полісся (Рокитне)

10 29.08.2021

Енергія (Володимирець)

1:6

AutoPlus (Млинів)

10 02.09.2021

Маяк (Сарни)

0:1

Динамо (Березне)

11 04.09.2021

Динамо (Березне)

1:0

Ізотоп (Вараш)

11 04.09.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

3:0*

ФК Здолбунів

11 04.09.2021

Понеділок (Рівне)

1:1

AutoPlus (Млинів)

11 04.09.2021

Маяк (Сарни)

0:2

Енергія (Володимирець)

12 11.09.2021

AutoPlus (Млинів)

3:1

Ветеран (Бугрин-Гоща)

12 11.09.2021

Ізотоп (Вараш)

4:0

Маяк (Сарни)

12 11.09.2021

Енергія (Володимирець)

1:4

Понеділок (Рівне)

12 16.09.2021

ФК Здолбунів

2:0

Полісся (Рокитне)

13 18.09.2021

Динамо (Березне)

1:0

ФК Здолбунів

13 18.09.2021

Полісся (Рокитне)

2:7

AutoPlus (Млинів)

13 18.09.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

0:4

Понеділок (Рівне)

13 18.09.2021

Ізотоп (Вараш)

3:0

Енергія (Володимирець)

14 23.09.2021

Понеділок (Рівне)

3:0*

Полісся (Рокитне)

14 24.09.2021

AutoPlus (Млинів)

3:0*

Динамо (Березне)

14 25.09.2021

ФК Здолбунів

3:0*

Маяк (Сарни)

14 25.09.2021

Енергія (Володимирець)

0:2

Ветеран (Бугрин-Гоща)

15 02.10.2021

Ізотоп (Вараш)

1:2

ФК Здолбунів

15 02.10.2021

Маяк (Сарни)

1:6

AutoPlus (Млинів)

15 02.10.2021

Динамо (Березне)

0:1

Понеділок (Рівне)

15 02.10.2021

Полісся (Рокитне)

1:2

Ветеран (Бугрин-Гоща)

16 09.10.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

1:3

Динамо (Березне)

16 09.10.2021

Понеділок (Рівне)

7:0

Маяк (Сарни)

16 09.10.2021

AutoPlus (Млинів)

3:0*

Ізотоп (Вараш)

16 09.10.2021

Енергія (Володимирець)

0:0

Полісся (Рокитне)

17 16.10.2021

Ізотоп (Вараш)

0:3*

Понеділок (Рівне)

17 16.10.2021

Маяк (Сарни)

3:0*

Ветеран (Бугрин-Гоща)

17 16.10.2021

Динамо (Березне)

3:0

Полісся (Рокитне)

17 16.10.2021

ФК Здолбунів

3:0*

Енергія (Володимирець)

18 23.10.2021

AutoPlus (Млинів)

3:0

ФК Здолбунів

18 23.10.2021

Енергія (Володимирець)

0:2

Динамо (Березне)

18 24.10.2021

Полісся (Рокитне)

2:0

Маяк (Сарни)

18 30.10.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

3:0*

Ізотоп (Вараш)

Турнірна таблиця

Команда Ігри Очки
1

Понеділок (Рівне)

16 44
2

AutoPlus (Млинів)

16 42
3

Ветеран (Бугрин-Гоща)

16 28
4

Динамо (Березне)

16 23
5

ФК Здолбунів

16 21
6

Ізотоп (Вараш)

16 18
7

Маяк (Сарни)

16 11
8

Енергія (Володимирець)

16 10
9

Полісся (Рокитне)

16 7
10

Колос (Березне)

0 0

Список матчів

Тур Дата Команди
1 08.05.2021

Маяк U-17 (Сарни)

2:0

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

1 08.05.2021

ФК Квасилів (Садове)

1:3

Коливань U-17 (Клевань)

1 09.05.2021

ФК Гремяче U-17

0:3*

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

1 10.05.2021

ДЮСШ Здолбунів

3:3

ОДЕК U-17 (Оржів)

2 16.05.2021

Коливань U-17 (Клевань)

2:0

ДЮСШ Здолбунів

2 16.05.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

1:1

ФК Квасилів (Садове)

2 16.05.2021

ФК Гремяче U-17

0:9

Маяк U-17 (Сарни)

2 16.05.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

1:1

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

3 23.05.2021

Маяк U-17 (Сарни)

5:1

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

3 23.05.2021

ФК Квасилів (Садове)

6:2

ФК Гремяче U-17

3 23.05.2021

ДЮСШ Здолбунів

1:2

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

8 23.05.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

0:2

Коливань U-17 (Клевань)

4 30.05.2021

ФК Гремяче U-17

1:5

ДЮСШ Здолбунів

4 30.05.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

6:0

ФК Квасилів (Садове)

4 30.05.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

0:0

Маяк U-17 (Сарни)

5 06.06.2021

ФК Квасилів (Садове)

2:5

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

5 06.06.2021

ДЮСШ Здолбунів

1:0

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

5 06.06.2021

Коливань U-17 (Клевань)

4:0

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

5 09.06.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

7:0

ФК Гремяче U-17

6 13.06.2021

ФК Гремяче U-17

0:4

Коливань U-17 (Клевань)

6 13.06.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

0:3*

ОДЕК U-17 (Оржів)

6 13.06.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

2:0

ДЮСШ Здолбунів

6 13.06.2021

Маяк U-17 (Сарни)

10:0

ФК Квасилів (Садове)

7 20.06.2021

ДЮСШ Здолбунів

1:0

Маяк U-17 (Сарни)

7 20.06.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

2:2

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

7 20.06.2021

Коливань U-17 (Клевань)

3:0

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

8 27.06.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

3:0*

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

8 27.06.2021

Маяк U-17 (Сарни)

2:1

ОДЕК U-17 (Оржів)

8 27.06.2021

ФК Квасилів (Садове)

1:8

ДЮСШ Здолбунів

3 30.06.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

3:0

Коливань U-17 (Клевань)

4 04.07.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

1:4

ОДЕК U-17 (Оржів)

9 29.08.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

9:0

ФК Квасилів (Садове)

9 29.08.2021

Коливань U-17 (Клевань)

1:7

Маяк U-17 (Сарни)

9 29.08.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

0:1

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

10 05.09.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

3:0*

ФК Гремяче U-17

10 05.09.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

0:3*

Маяк U-17 (Сарни)

10 05.09.2021

Коливань U-17 (Клевань)

5:0

ФК Квасилів (Садове)

10 05.09.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

4:1

ДЮСШ Здолбунів

15 12.09.2021

ФК Квасилів (Садове)

0:4

Маяк U-17 (Сарни)

11 19.09.2021

ДЮСШ Здолбунів

1:3

Коливань U-17 (Клевань)

11 19.09.2021

ФК Квасилів (Садове)

0:1

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

11 19.09.2021

Маяк U-17 (Сарни)

3:0*

ФК Гремяче U-17

11 19.09.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

3:0*

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

12 26.09.2021

ФК Гремяче U-17

0:3*

ФК Квасилів (Садове)

12 26.09.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

0:2

ДЮСШ Здолбунів

12 26.09.2021

Коливань U-17 (Клевань)

0:0

ОДЕК U-17 (Оржів)

13 03.10.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

1:0

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

13 03.10.2021

ДЮСШ Здолбунів

3:0*

ФК Гремяче U-17

13 03.10.2021

ФК Квасилів (Садове)

3:0*

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

13 03.10.2021

Маяк U-17 (Сарни)

1:1

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

12 06.10.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

0:3

Маяк U-17 (Сарни)

14 10.10.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

3:0*

ФК Квасилів (Садове)

14 10.10.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

2:0

ДЮСШ Здолбунів

14 10.10.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

0:4

Коливань U-17 (Клевань)

9 13.10.2021

ФК Гремяче U-17

0:3*

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

15 17.10.2021

ДЮСШ Здолбунів

0:2

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

17 17.10.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

0:2

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

15 17.10.2021

Коливань U-17 (Клевань)

3:0*

ФК Гремяче U-17

15 20.10.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

3:0*

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

7 24.10.2021

ФК Гремяче U-17

0:3*

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

16 24.10.2021

Маяк U-17 (Сарни)

3:0*

ДЮСШ Здолбунів

16 24.10.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

2:0

Коливань U-17 (Клевань)

16 27.10.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

2:0

ОДЕК U-17 (Оржів)

17 31.10.2021

Коливань U-17 (Клевань)

4:0

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

17 31.10.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

1:0

Маяк U-17 (Сарни)

17 31.10.2021

ДЮСШ Здолбунів

3:0

ФК Квасилів (Садове)

14 03.11.2021

ФК Гремяче U-17

0:3*

ОДЕК U-17 (Оржів)

18 07.11.2021

ФК Квасилів (Садове)

0:6

ОДЕК U-17 (Оржів)

18 07.11.2021

Маяк U-17 (Сарни)

6:0

Коливань U-17 (Клевань)

18 07.11.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

3:0*

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

18 07.11.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

3:0*

ФК Гремяче U-17

Турнірна таблиця

Команда Ігри Очки
1

Маяк U-17 (Сарни)

16 38
2

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

16 37
3

ОДЕК U-17 (Оржів)

16 36
4

Коливань U-17 (Клевань)

16 31
5

ДЮСШ Здолбунів

16 22
6

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

16 22
7

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

16 13
8

ФК Квасилів (Садове)

16 10
9

ФК Гремяче U-17

16 0