Календар матчів

  • Перша ліга
  • Друга ліга
  • Ветерани
  • U-17

Список матчів

Тур Дата Команди
1 08.05.2021

Маяк (Сарни)

2:0

Калина (Бугринська ОТГ)

1 08.05.2021

Сокіл (Садове)

5:1

Коливань (Клевань)

1 09.05.2021

ФК Грем'яче

2:2

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

1 10.05.2021

Локомотив (Здолбунів)

0:3

ОДЕК (Оржів)

2 16.05.2021

Коливань (Клевань)

1:1

Локомотив (Здолбунів)

2 16.05.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

0:1

Сокіл (Садове)

2 16.05.2021

ФК Грем'яче

0:5

Маяк (Сарни)

2 16.05.2021

Случ (Березне)

0:2

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

3 23.05.2021

Маяк (Сарни)

2:1

Случ (Березне)

3 23.05.2021

Сокіл (Садове)

4:1

ФК Грем'яче

3 23.05.2021

Локомотив (Здолбунів)

2:2

Калина (Бугринська ОТГ)

8 23.05.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

2:0

Коливань (Клевань)

4 30.05.2021

ФК Грем'яче

3:4

Локомотив (Здолбунів)

4 30.05.2021

Случ (Березне)

1:3

Сокіл (Садове)

5 06.06.2021

Сокіл (Садове)

4:3

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

5 06.06.2021

Локомотив (Здолбунів)

2:1

Случ (Березне)

5 06.06.2021

Коливань (Клевань)

4:3

Калина (Бугринська ОТГ)

5 09.06.2021

ОДЕК (Оржів)

3:0

ФК Грем'яче

6 13.06.2021

ФК Грем'яче

1:2

Коливань (Клевань)

6 13.06.2021

Случ (Березне)

ПЕРЕНОС

ОДЕК (Оржів)

6 13.06.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

4:1

Локомотив (Здолбунів)

6 13.06.2021

Маяк (Сарни)

1:2

Сокіл (Садове)

7 19.06.2021

ОДЕК (Оржів)

8:0

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

7 20.06.2021

Локомотив (Здолбунів)

0:5

Маяк (Сарни)

7 20.06.2021

Коливань (Клевань)

1:0

Случ (Березне)

7 20.06.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

ПЕРЕНОС

ФК Грем'яче

8 27.06.2021

Случ (Березне)

0:1

Калина (Бугринська ОТГ)

8 27.06.2021

Маяк (Сарни)

0:1

ОДЕК (Оржів)

8 27.06.2021

Сокіл (Садове)

1:0

Локомотив (Здолбунів)

3 02.07.2021

ОДЕК (Оржів)

2:1

Коливань (Клевань)

4 04.07.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

0:6

ОДЕК (Оржів)

9 29.08.2021

ОДЕК (Оржів)

ПЕРЕНОС

Сокіл (Садове)

9 29.08.2021

Коливань (Клевань)

0:6

Маяк (Сарни)

9 29.08.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

1:4

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

9 29.08.2021

ФК Грем'яче

ПЕРЕНОС

Случ (Березне)

4 01.09.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

0:3

Маяк (Сарни)

10 05.09.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

ПЕРЕНОС

ФК Грем'яче

10 05.09.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

ПЕРЕНОС

Маяк (Сарни)

10 05.09.2021

Коливань (Клевань)

0:2

Сокіл (Садове)

10 05.09.2021

ОДЕК (Оржів)

5:1

Локомотив (Здолбунів)

15 12.09.2021

Сокіл (Садове)

0:2

Маяк (Сарни)

11 19.09.2021

Локомотив (Здолбунів)

2:1

Коливань (Клевань)

11 19.09.2021

Сокіл (Садове)

5:2

Калина (Бугринська ОТГ)

11 19.09.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

+:-

Случ (Березне)

11 22.09.2021

Маяк (Сарни)

4:2

ФК Грем'яче

12 26.09.2021

Случ (Березне)

ПЕРЕНОС

Маяк (Сарни)

12 26.09.2021

ФК Грем'яче

2:3

Сокіл (Садове)

12 26.09.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

1:3

Локомотив (Здолбунів)

12 26.09.2021

Коливань (Клевань)

ПЕРЕНОС

ОДЕК (Оржів)

13 03.10.2021

ОДЕК (Оржів)

Калина (Бугринська ОТГ)

13 03.10.2021

Локомотив (Здолбунів)

ФК Грем'яче

13 03.10.2021

Сокіл (Садове)

Случ (Березне)

13 03.10.2021

Маяк (Сарни)

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

14 10.10.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

Сокіл (Садове)

14 10.10.2021

Случ (Березне)

Локомотив (Здолбунів)

14 10.10.2021

ФК Грем'яче

ОДЕК (Оржів)

14 10.10.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

Коливань (Клевань)

15 12.10.2021

Локомотив (Здолбунів)

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

15 17.10.2021

Коливань (Клевань)

ФК Грем'яче

15 17.10.2021

ОДЕК (Оржів)

Случ (Березне)

16 24.10.2021

Маяк (Сарни)

Локомотив (Здолбунів)

16 24.10.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

ОДЕК (Оржів)

16 24.10.2021

Случ (Березне)

Коливань (Клевань)

16 24.10.2021

ФК Грем'яче

Калина (Бугринська ОТГ)

17 31.10.2021

Калина (Бугринська ОТГ)

Случ (Березне)

17 31.10.2021

Коливань (Клевань)

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

17 31.10.2021

ОДЕК (Оржів)

Маяк (Сарни)

17 31.10.2021

Локомотив (Здолбунів)

Сокіл (Садове)

18 07.11.2021

Маяк (Сарни)

Коливань (Клевань)

18 07.11.2021

Случ (Березне)

ФК Грем'яче

18 07.11.2021

Сокіл (Садове)

ОДЕК (Оржів)

18 07.11.2021

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

Калина (Бугринська ОТГ)

Турнірна таблиця

Команда Ігри Очки
1

Сокіл (Садове)

11 30
2

Маяк (Сарни)

10 24
3

ОДЕК (Оржів)

7 21
4

Локомотив (Здолбунів)

11 14
5

Коливань (Клевань)

10 13
6

Ізотоп-РАЕС (Вараш)

7 10
7

Калина (Бугринська ОТГ)

10 4
8

ФК Грем'яче

8 1
9

Случ (Березне)

6 0

Список матчів

Тур Дата Команди
0 16.05.2021

Граніт (Рокитне)

2:1

Олімп (Сарни)

0 16.05.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

0:3

Моноліт (Вараш)

0 16.05.2021

Енергія (Володимирець)

3:3

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0 22.05.2021

Олімп (Сарни)

3:1

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0 22.05.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

2:0

Енергія (Володимирець)

0 23.05.2021

Граніт (Рокитне)

2:0

Моноліт (Вараш)

0 29.05.2021

Моноліт (Вараш)

1:1

Олімп (Сарни)

0 30.05.2021

Енергія (Володимирець)

2:3

Граніт (Рокитне)

0 30.05.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0:0

Атака (Шпанівська ТГ)

0 05.06.2021

Олімп (Сарни)

3:1

Атака (Шпанівська ТГ)

0 06.06.2021

Граніт (Рокитне)

4:0

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0 06.06.2021

Моноліт (Вараш)

6:1

Енергія (Володимирець)

5 12.06.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

1:3

Граніт (Рокитне)

5 13.06.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

1:0

Моноліт (Вараш)

5 13.06.2021

Енергія (Володимирець)

4:6

Олімп (Сарни)

6 05.09.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

5:1

Енергія (Володимирець)

6 05.09.2021

Моноліт (Вараш)

0:1

Атака (Шпанівська ТГ)

7 18.09.2021

Моноліт (Вараш)

3:1

Граніт (Рокитне)

7 19.09.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

0:3

Олімп (Сарни)

7 19.09.2021

Енергія (Володимирець)

1:2

Атака (Шпанівська ТГ)

8 25.09.2021

Олімп (Сарни)

2:1

Моноліт (Вараш)

8 26.09.2021

Граніт (Рокитне)

2:0

Енергія (Володимирець)

8 26.09.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

1:1

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

9 03.10.2021

Атака (Шпанівська ТГ)

Олімп (Сарни)

9 03.10.2021

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

Граніт (Рокитне)

9 03.10.2021

Енергія (Володимирець)

Моноліт (Вараш)

6 06.10.2021

Олімп (Сарни)

ПЕРЕНОС

Граніт (Рокитне)

10 09.10.2021

Моноліт (Вараш)

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

10 10.10.2021

Олімп (Сарни)

Енергія (Володимирець)

10 10.10.2021

Граніт (Рокитне)

Атака (Шпанівська ТГ)

Турнірна таблиця

Команда Ігри Очки
1

Граніт (Рокитне)

7 18
2

Олімп (Сарни)

7 16
3

Атака (Шпанівська ТГ)

8 11
4

Моноліт (Вараш)

8 10
5

ФК Гоща (Гощанська ТГ)

8 9
6

Енергія (Володимирець)

8 1

Список матчів

Тур Дата Команди
0 07.05.2021

Динамо (Березне)

1:2

Маяк (Сарни)

0 07.05.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

1:0 (анульовано)

Колос (Березне)

0 08.05.2021

Полісся (Рокитне)

1:3

Ізотоп (Вараш)

0 08.05.2021

AutoPlus (Млинів)

3:0

Енергія (Володимирець)

0 08.05.2021

ФК Здолбунів

0:2

Понеділок (Рівне)

0 15.05.2021

Ізотоп (Вараш)

1:0

Динамо (Березне)

0 15.05.2021

Колос (Березне)

3:3 (анульовано)

Полісся (Рокитне)

0 15.05.2021

ФК Здолбунів

0:5

Ветеран (Бугрин-Гоща)

0 15.05.2021

AutoPlus (Млинів)

1:1

Понеділок (Рівне)

0 15.05.2021

Енергія (Володимирець)

1:1

Маяк (Сарни)

0 22.05.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

1:3

AutoPlus (Млинів)

0 22.05.2021

Полісся (Рокитне)

0:0

ФК Здолбунів

0 22.05.2021

Динамо (Березне)

2:0 (анульовано)

Колос (Березне)

0 22.05.2021

Маяк (Сарни)

1:0

Ізотоп (Вараш)

0 22.05.2021

Понеділок (Рівне)

4:0

Енергія (Володимирець)

0 29.05.2021

Колос (Березне)

0:3 (анульовано)

Маяк (Сарни)

0 29.05.2021

ФК Здолбунів

2:2

Динамо (Березне)

0 29.05.2021

AutoPlus (Млинів)

4:0

Полісся (Рокитне)

0 29.05.2021

Понеділок (Рівне)

2:1

Ветеран (Бугрин-Гоща)

0 29.05.2021

Енергія (Володимирець)

3:1

Ізотоп (Вараш)

0 05.06.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

3:0

Енергія (Володимирець)

0 05.06.2021

Полісся (Рокитне)

1:2

Понеділок (Рівне)

0 05.06.2021

Маяк (Сарни)

2:3

ФК Здолбунів

0 05.06.2021

Ізотоп (Вараш)

3:2 (анульовано)

Колос (Березне)

6 12.06.2021

ФК Здолбунів

2:2

Ізотоп (Вараш)

6 12.06.2021

AutoPlus (Млинів)

4:0

Маяк (Сарни)

6 12.06.2021

Понеділок (Рівне)

1:0

Динамо (Березне)

6 12.06.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

3:0

Полісся (Рокитне)

6 12.06.2021

Енергія (Володимирець)

2:1 (анульовано)

Колос (Березне)

7 19.06.2021

Динамо (Березне)

1:2

Ветеран (Бугрин-Гоща)

7 19.06.2021

Маяк (Сарни)

0:2

Понеділок (Рівне)

7 19.06.2021

Ізотоп (Вараш)

1:1

AutoPlus (Млинів)

7 19.06.2021

Колос (Березне)

4:4 (анульовано)

ФК Здолбунів

7 19.06.2021

Полісся (Рокитне)

3:3

Енергія (Володимирець)

8 26.06.2021

AutoPlus (Млинів)

СКАСОВАНО

Колос (Березне)

8 26.06.2021

Понеділок (Рівне)

5:0

Ізотоп (Вараш)

8 26.06.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

10:1

Маяк (Сарни)

8 26.06.2021

Полісся (Рокитне)

ПЕРЕНОС

Динамо (Березне)

8 26.06.2021

Енергія (Володимирець)

3:4

ФК Здолбунів

5 28.06.2021

Динамо (Березне)

1:2

AutoPlus (Млинів)

9 03.07.2021

Маяк (Сарни)

2:2

Полісся (Рокитне)

9 03.07.2021

Ізотоп (Вараш)

2:2

Ветеран (Бугрин-Гоща)

9 03.07.2021

Колос (Березне)

0:3 (анульовано)

Понеділок (Рівне)

9 03.07.2021

ФК Здолбунів

1:4

AutoPlus (Млинів)

9 10.07.2021

Динамо (Березне)

1:1

Енергія (Володимирець)

10 29.08.2021

Понеділок (Рівне)

8:2

ФК Здолбунів

10 29.08.2021

Ізотоп (Вараш)

6:1

Полісся (Рокитне)

10 29.08.2021

Енергія (Володимирець)

1:6

AutoPlus (Млинів)

10 02.09.2021

Маяк (Сарни)

0:1

Динамо (Березне)

11 04.09.2021

Динамо (Березне)

1:0

Ізотоп (Вараш)

11 04.09.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

+:-

ФК Здолбунів

11 04.09.2021

Понеділок (Рівне)

1:1

AutoPlus (Млинів)

11 04.09.2021

Маяк (Сарни)

0:2

Енергія (Володимирець)

12 11.09.2021

AutoPlus (Млинів)

3:1

Ветеран (Бугрин-Гоща)

12 11.09.2021

Ізотоп (Вараш)

4:0

Маяк (Сарни)

12 11.09.2021

Енергія (Володимирець)

1:4

Понеділок (Рівне)

12 16.09.2021

ФК Здолбунів

2:0

Полісся (Рокитне)

13 18.09.2021

Динамо (Березне)

1:0

ФК Здолбунів

13 18.09.2021

Полісся (Рокитне)

2:7

AutoPlus (Млинів)

13 18.09.2021

Ветеран (Бугрин-Гоща)

0:4

Понеділок (Рівне)

13 18.09.2021

Ізотоп (Вараш)

3:0

Енергія (Володимирець)

14 23.09.2021

Понеділок (Рівне)

+:-

Полісся (Рокитне)

14 24.09.2021

AutoPlus (Млинів)

+:-

Динамо (Березне)

14 25.09.2021

ФК Здолбунів

НЕ ВІДБУВСЯ

Маяк (Сарни)

14 25.09.2021

Енергія (Володимирець)

0:2

Ветеран (Бугрин-Гоща)

15 02.10.2021

Ізотоп (Вараш)

ФК Здолбунів

15 02.10.2021

Маяк (Сарни)

AutoPlus (Млинів)

15 02.10.2021

Динамо (Березне)

Понеділок (Рівне)

15 02.10.2021

Полісся (Рокитне)

Ветеран (Бугрин-Гоща)

Турнірна таблиця

Команда Ігри Очки
1

Понеділок (Рівне)

12 32
2

AutoPlus (Млинів)

12 30
3

Ветеран (Бугрин-Гоща)

12 22
4

Ізотоп (Вараш)

12 18
5

ФК Здолбунів

12 12
6

Динамо (Березне)

10 11
7

Енергія (Володимирець)

13 9
8

Маяк (Сарни)

11 8
9

Полісся (Рокитне)

10 3
10

Колос (Березне)

0 0

Список матчів

Тур Дата Команди
1 08.05.2021

Маяк U-17 (Сарни)

2:0

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

1 08.05.2021

ФК Квасилів (Садове)

1:3

Коливань U-17 (Клевань)

1 09.05.2021

ФК Гремяче U-17

Перенос

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

1 10.05.2021

ДЮСШ Здолбунів

3:3

ОДЕК U-17 (Оржів)

2 16.05.2021

Коливань U-17 (Клевань)

2:0

ДЮСШ Здолбунів

2 16.05.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

1:1

ФК Квасилів (Садове)

2 16.05.2021

ФК Гремяче U-17

0:9

Маяк U-17 (Сарни)

2 16.05.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

1:1

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

3 23.05.2021

Маяк U-17 (Сарни)

5:1

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

3 23.05.2021

ФК Квасилів (Садове)

6:2

ФК Гремяче U-17

3 23.05.2021

ДЮСШ Здолбунів

1:2

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

8 23.05.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

0:2

Коливань U-17 (Клевань)

4 30.05.2021

ФК Гремяче U-17

1:5

ДЮСШ Здолбунів

4 30.05.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

6:0

ФК Квасилів (Садове)

4 30.05.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

0:0

Маяк U-17 (Сарни)

5 06.06.2021

ФК Квасилів (Садове)

2:5

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

5 06.06.2021

ДЮСШ Здолбунів

1:0

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

5 06.06.2021

Коливань U-17 (Клевань)

4:0

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

5 09.06.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

7:0

ФК Гремяче U-17

6 13.06.2021

ФК Гремяче U-17

0:4

Коливань U-17 (Клевань)

6 13.06.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

ПЕРЕНОС

ОДЕК U-17 (Оржів)

6 13.06.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

2:0

ДЮСШ Здолбунів

6 13.06.2021

Маяк U-17 (Сарни)

10:0

ФК Квасилів (Садове)

7 20.06.2021

ДЮСШ Здолбунів

1:0

Маяк U-17 (Сарни)

7 20.06.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

2:2

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

7 20.06.2021

Коливань U-17 (Клевань)

3:0

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

7 20.06.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

ПЕРЕНОС

ФК Гремяче U-17

8 27.06.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

ПЕРЕНОС

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

8 27.06.2021

Маяк U-17 (Сарни)

2:1

ОДЕК U-17 (Оржів)

8 27.06.2021

ФК Квасилів (Садове)

1:8

ДЮСШ Здолбунів

3 30.06.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

3:0

Коливань U-17 (Клевань)

4 04.07.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

1:4

ОДЕК U-17 (Оржів)

9 29.08.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

9:0

ФК Квасилів (Садове)

9 29.08.2021

Коливань U-17 (Клевань)

1:7

Маяк U-17 (Сарни)

9 29.08.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

0:1

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

9 29.08.2021

ФК Гремяче U-17

ПЕРЕНОС

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

10 05.09.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

ПЕРЕНОС

ФК Гремяче U-17

10 05.09.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

ПЕРЕНОС

Маяк U-17 (Сарни)

10 05.09.2021

Коливань U-17 (Клевань)

5:0

ФК Квасилів (Садове)

10 05.09.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

4:1

ДЮСШ Здолбунів

15 12.09.2021

ФК Квасилів (Садове)

0:4

Маяк U-17 (Сарни)

11 19.09.2021

ДЮСШ Здолбунів

1:3

Коливань U-17 (Клевань)

11 19.09.2021

ФК Квасилів (Садове)

0:1

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

11 19.09.2021

Маяк U-17 (Сарни)

+:-

ФК Гремяче U-17

11 19.09.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

+:-

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

12 26.09.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

ПЕРЕНОС

Маяк U-17 (Сарни)

12 26.09.2021

ФК Гремяче U-17

ПЕРЕНОС

ФК Квасилів (Садове)

12 26.09.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

0:2

ДЮСШ Здолбунів

12 26.09.2021

Коливань U-17 (Клевань)

0:0

ОДЕК U-17 (Оржів)

13 03.10.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

13 03.10.2021

ДЮСШ Здолбунів

ФК Гремяче U-17

13 03.10.2021

ФК Квасилів (Садове)

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

13 03.10.2021

Маяк U-17 (Сарни)

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

14 10.10.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

ФК Квасилів (Садове)

14 10.10.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

ДЮСШ Здолбунів

14 10.10.2021

ФК Гремяче U-17

ОДЕК U-17 (Оржів)

14 10.10.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

Коливань U-17 (Клевань)

15 17.10.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

15 17.10.2021

ДЮСШ Здолбунів

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

15 17.10.2021

Коливань U-17 (Клевань)

ФК Гремяче U-17

16 24.10.2021

Маяк U-17 (Сарни)

ДЮСШ Здолбунів

16 24.10.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

ОДЕК U-17 (Оржів)

16 24.10.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

Коливань U-17 (Клевань)

16 24.10.2021

ФК Гремяче U-17

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

17 31.10.2021

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

17 31.10.2021

Коливань U-17 (Клевань)

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

17 31.10.2021

ОДЕК U-17 (Оржів)

Маяк U-17 (Сарни)

17 31.10.2021

ДЮСШ Здолбунів

ФК Квасилів (Садове)

18 07.11.2021

ФК Квасилів (Садове)

ОДЕК U-17 (Оржів)

18 07.11.2021

Маяк U-17 (Сарни)

Коливань U-17 (Клевань)

18 07.11.2021

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

18 07.11.2021

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

ФК Гремяче U-17

Турнірна таблиця

Команда Ігри Очки
1

Маяк U-17 (Сарни)

9 22
2

Коливань U-17 (Клевань)

11 22
3

ОДЕК U-17 (Оржів)

9 18
4

ДЮСШ Здолбунів

11 16
5

Ізотоп-РАЕС U-17 (Вараш)

7 15
6

Калина U-17 (Бугринська ОТГ)

8 7
7

ФК Квасилів (Садове)

11 4
8

БЛІСП-КДЮСШ (Березне)

5 4
9

ФК Гремяче U-17

5 0