Андрій Павелко здійснив робочу поїздку до Рівненської області

19 квітня президент Федерації футболу України Андрій Павелко здійснив робочу поїздку до Рівненської області. Він побував в Острозькій академії, яка є партнером у відродженні футбольного клубу «Верес», а також зустрівся з активом обласної федерації футболу.

 
Цінні подарунки з рук столичного гостя отримали чемпіон Паралімпійських ігор, воротар паралімпійської збірної з футболу Ігор Косенко та ветеран рівненського футболу, президент футбольного клубу «Верес» Володимир Чирков.

Аналізуючи стан справ з розвитком футболу в регіоні, президент ФФУ наголосив на необхідності відновлення реалізації програми УЄФА «Хет-трік», яка дасть можливість будувати в усіх областях сучасні футбольні поля зі штучним покриттям. Андрій Павелко підкреслив, що цей проект має бути реалізованим за сприяння органів місцевої влади.
 
Президент ФФУ не оминув увагою тему відродження футбольного клубу «Верес». «Для футбольної спільноти України важливо, щоб в професійному футболі з’явилася така команда, як рівненський «Верес». Команда народна, яка виникла завдяки мріям і бажанням людей, які вболівають за футбол», - підкреслив Андрій Павелко
 
За матеріалами прес-служби ФФУ. Фото: Олександр Хорват