Анонс 2 туру Чемпіонату Рівненської області - призначення арбітрів

Цієї суботи стартують матчі другого туру Чемпіонату Рівненської області із футболу 2023. Два матчі будуть зіграні 13 травня і три поєдинки наступного дня. 

Стартуватиме тур поєдинками у Вараші та Дубровиці. Зокрема у місті атомників місцевий ФК “Моноліт” вдома прийматиме “Енергію” із Володимирця. Для обох команд це буде перший матч у рамках цьогорічного Чемпіонату області. 

Розсудить поєдинок бригада арбітрів на чолі із Сергієм РОТОВИМ із Березного. Асистенти теж березнівчани, це Павло ДЗЮБАКта Павло ГАЛАГУЗ. Спостерігач арбітражу Віктор ГУМЕННИЙ із Сарн.

13 травня 

 15:00

  •  ФК “Моноліт” (Вараш) - ФК “Енергія” (Володимирець)

Ще одна суботня гра відбудеться у Дубровиці. Там “Сокіл” із Осови прийме “Маяк” із Сарн. Бронзові призери минулорічного чемпіонату у своєму доробку уже мають один нічийний результат, а от для хлопців із Сарн це перша офіційна гра в рамках цьогорічного Чемпіонату області. 

У тому, що поєдинок буде, як мінімум, емоційним сумніву немає. Адже саме хлопці із Осови не дозволили “Маяку” минулого року подолати груповий етап, здолавши їх в очній зустрічі 2:1. 

Цього року команди зустрічалися в рамках Меморіалу Володимира Шморгуна, але виявити сильнішого не вдалося - 1:1. 

Головний арбітр: Сергій КАРАЩУК із Рівного. Йому допомагатимуть Радіон НИКОРОВИЧ (Рівне) та Іван ГАПОНЧУК (Гоща). Спостерігач арбітражу - Юрій СОСЬ із Дубна. 

13 травня 

Дубровиця

15:00

  • ФК “Сокіл” (Осова) - ФК “Маяк” (Сарни)

У неділю усі поєдинки теж пройдуть в один і той самий час - о 15:00. Зокрема, футбол обласного рівня повертається у Костопіль. На тамтешньому стадіоні Колос, юнаки КОЛІФКС-ДЮСШ приймуть “Калину” із Бугрина. Для обох команд це буде другою грою цьогорічного чемпіонату. І костопільчани, і бугринці свої поєдинки першого туру зіграли внічию - 1:1. 

Розсудить гру у Костополі бригада арбітрів на чолі із Андрієм ГАНІЧЕНКОМ із Рівного. Йому допомагатимуть асистенти Дмитро ШЕКЕЛЬ із Рівного та Петро ФЕДЮРА з Кустина. Спостерігач арбітражу Валерій ГЛАДКОВ

14 травня

Костопіль, стадіон “Колос”

15:00

  • КОЛІФКС-ДЮСШ (Костопіль) - ФК “Калина” (Бугрин)

На другий тур Чемпіонату заплановане і вараське дербі. ФК “Вараш-РАЕС” поміряється силами із віцечемпіоном області ФК “Ізотоп-РАЕС”. У першому турі срібний призер минулорічної першості на останніх хвилинах врятував нічию у матчі із “Калиною”. Для іншої команди Вараша це взагалі перша гра. 

Головний арбітр: Тарас ШТИНЬ. Асистенти Сергій ГОЛОДЮК та Сергій ТКАЧУК. Спостерігач арбітражу Володимир ГРУШЕВСЬКИЙ. Усі із Вараша. 

14 травня 

15:00

Вараш, стадіон Ізотоп

Трансляція: РАЕС-Inform

  • ФК “Вараш-РАЕС” - ФК “Ізотоп-РАЕС”

Дебютний поєдинок в рамках Чемпіонату області зіграє ФК “Олімп” із Немовичів, який вдома прийме діючого чемпіона області ФК “Сокіл” із Садового. 

Головний арбітр: Андрій ПРИЙМАЧУК із Рівного. Асистенти - Тарас ПОДЕРНЯ та Іван КОНОНЧУК. Обидва із Рівного. Спостерігач арбітражу - Олександр ГІЛЬ

14 травня

15:00 

  • ФК “Олімп” (Немовичі) - ФК “Сокіл” (Садове)