Черговий Veres junior cup відбувся у селі Зоря

Veres junior cup серед одинадцятирічних відбувся у селі Зоря. Ці змагання стартували цього року і уже встигли полюбитися юним гравцям та тренерам нашого краю. Як наслідок вболівальники "Вереса" організували сьомі за ліком змагання. Попри те, що черговий турнір відбувся ще 6 листопада, ми просто забов'язані вам про нього розповісти. 

Традиційно для турнірів, які організовують фанати рівненського "Вереса", на учасників перший сюрприз чекав ще на стадії жеребкування. На цей раз запросили гравців "Верес U-19" Дмитра Шуха, Романа Ібрагімова та Михайла Протасевича. Зробили це не випадково, адже гравці є вихованцями КДЮСШ "Вараш" - новачка Veres junior cup.

На турнір серед одинадцятирічних заявилося вісім команд. Їх поділили на 2 групи.

 • Група А:
 1.  ФК "Зоря мікс"
 2.  ФА "Стандарт"
 3. ФА "Костопіль"
 4. ФК "Здолбунів"
 • Група В:
 1. ДЮСШ "Зоря"
 2. ФА "Лідер"
 3. КДЮСШ "Вараш"
 4. ДЮСШ "Верес" Рівне

У підсумку перемогу на сьомому Veres junior cup святкували юнаки із ДЮСШ "Верес" Рівне, тренера Олександра Ніколайчука. Друге місце у команди зі Здолбунова, а бронза залишилася у господарів турніру ДЮСШ "Зоря"

Організатори у себе на сторінці у Фейсбук подякували партнерам турніру, в тому числі й Рівненській обласній асоціації футболу:

 • "Окремо відзначаємо надійного партнера турніру-Рівненську обласну асоціацію з футболу за надання нагород кожному учаснику змагань, залучення професійного арбітражу та медичних представників, - написали організатори.