Козацьке свято для дітей у «Гайдамаках»

Всеукраїнська благодійна фундація "Захист прав дітей" спільно з міжнародними партнерами та Рівненською обласною асоціацією футболу організували у Рівному свято для дітей.

Дітлахи, котрі переїхали на Рівненщину з територій, де ведуться бойові дії, побували в козацькому таборі "Гайдамаки". Тут вони ознайомилися із історією козацтва, грали у різноманітні ігри, забави, стріляли із лука, каталися верхи на конях, стріляли у пневматичному тирі. А на додачу - кожному маленькому учаснику відкарбували пам'ятну монету від козацького табору «Гайдамаки».

- Дуже приємно, що є такі організації, як фундація "Захист прав дітей", які опікуються та забезпечують благополуччя дітей, - розповів член Виконкому Рівненської обласної асоціації футболу, координатор цього свята Тарас Кир’янчук. - Окрім походу до туристичного табору, в якому взяло участь 35 дітей, також фундацією були організовані два заїзди до табору на Закарпатті. І Рівненська обласна асоціація футболу до організації цих поїздок теж долучилася. Участь в них взяло 40 дітей, які постраждали від війни. Ще багато подібних заходів нині у планах.

ФОТОЗВІТ

СЮЖЕТ СУСПІЛЬНЕ РІВНЕ 

СЮЖЕТ ITV