ЛСТМ-536 — переможець групи «Захід-1»: у Рівному відбувся груповий етап Чемпіонату України серед ветеранів 45+

На стадіоні «Імпульс» у Рівному відбувся груповий етап 26-го Чемпіонату України з футболу серед ветеранів у віковій категорії 45+. Турнір присвячений пам'яті легендарного українського футболіста Володимира Федоровича Мунтяна.

ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧІВ

За єдину путівку до фінальної частини чемпіонату боролися три команди:

  • «Агробізнес» (Хмельницька область);
  • ЛСТМ-536 (Волинська область);
  • «Верес» (Рівне, Рівненська область).

Результати матчів

У стартовому поєдинку «Агробізнес» з мінімальним рахунком 1:0 переміг «Верес». Єдиний м'яч у зустрічі забив Ігор Бадло.

Другий матч між «Агробізнесом» та ЛСТМ-536 завершився без забитих м'ячів — 0:0, що зберегло інтригу до заключного туру.

Вирішальним став поєдинок між ЛСТМ-536 та «Вересом». Наприкінці першого тайму рівненська команда залишилася у меншості після прямої червоної картки, яку отримав Володимир Поліщук. Після перерви волиняни повністю скористалися чисельною перевагою, шість разів вразивши ворота суперника.

Авторами голів стали:

  • Тарас Кабанов — 2;
  • Сергій Піддубний — 2;
  • Василь Сачко;
  • Ігор Заболотний.

Фінальний свисток зафіксував переконливу перемогу ЛСТМ-536 з рахунком 6:0.

Підсумкова турнірна таблиця

  1. ЛСТМ-536 — 4 очки (різниця м'ячів 6:0)
  2. «Агробізнес» — 4 очки (різниця м'ячів 1:0)
  3. «Верес» — 0 очок (різниця м'ячів 0:7)

Обидві команди-лідери набрали по чотири очки, однак завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів перше місце у групі «Захід-1» посіла ЛСТМ-536. Саме представники Волині здобули право виступити у фінальній частині Чемпіонату України серед ветеранів 45+, яка відбудеться у Києві.

26-й Чемпіонат України серед ветеранів 45+ проходить за підтримки Української асоціації футболу, а група "Захід-1" за підтримки також Рівненської обласної асоціації футболу. Генеральними партнерами Асоціації ветеранів футболу України у проведенні змагань виступають ТОВ «Агробізнес» та Благодійний фонд «Родини Собуцьких».

Попри складні умови воєнного часу та тимчасову окупацію частини територій України, цьогорічний чемпіонат викликав значний інтерес серед ветеранських команд. До участі заявилися 15 колективів, які розподілені на шість груп за географічним принципом. 

Вітаємо команду ЛСТМ-536 із заслуженим виходом до фінальної частини чемпіонату та бажаємо гідно представити Західний регіон у боротьбі за національний титул. Окрема подяка всім учасникам турніру та ветеранам рівненського «Вереса» за красиву гру, спортивну боротьбу та популяризацію ветеранського футболу.