"Меморіал Володимира Шморгуна" повертається

Сьогодні у приміщенні РОАФ відбулося розширене засідання Комітету з проведення змагань. Головна тема - підготовка до майбутнього “Меморіалу Володимира Шморгуна”. Востаннє такі змагання проводилися на Рівненщині 2021 року. 

Наразі взяти участь у турнірі зголосилися вісім команд. Ще кілька колективів у роздумах. Крайній термін подачі заявки - 22 березня. 

За детальною інформацією представники команд можуть звертатися до виконавчого директора РОАФ Олега Кучера.

  • Тел: 068 007 0880 

Усі матчі будуть проводитися на штучних полях обласного центру. Зокрема РОАФ використовуватиме поля академії “Імпульс” та навчально-тренувальної бази Вереса. Разом із представниками команд було прийняте рішення, що один тайм поєдинку на “Меморіалі Володимира Шморгуна” триватиме 35 хвилин. 

Виконавчий директор РОАФ Олег Кучер повідомив командам, що якщо так і залишиться 8 учасників, то гратимуть за коловою системою. Якщо колективів буде більше, то розглянуть варіант із поділом команд на групи. 

Остаточне рішення буде прийняте під час жеребкування календаря, яке попередньо заплановане на 23 березня. У випадку змін, інформація публікуватиметься на офіційному сайті РОАФ. 

  • “Будемо віддавати перевагу командам, що раніше приймали участь в обласних змаганнях, втім відкриті для усіх. Наразі є бажання взяти участь у кількох команд районного рівня. Остаточний список учасників ще формується.  Гратимемо у суботу-неділю. Турнір є традиційним, але, на жаль, через пандемію та повномасштабне вторгнення були перерви. Але ми його проводили, проводимо і будемо проводити. Перш за все цей турнір для підготовки до Чемпіонату області та Кубка. Команди завжди залюбки брали участь, тим більше, зараз є можливість грати на штучних полях. Це набагато краще, ніж було за попередніх турнірів, - прокоментував виконавчий директор РОАФ Олег Кучер”