Триває реєстрація на участь в Кубку ДЮФЛУ 2023

З 8 квітня і орієнтовно по 25 червня 2023 року планується проведення другого Всеукраїнського об’єднаного турніру з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів «Кубок ДЮФЛУ 2023» року. Заявку на участь потрібно подати до 20 березня. 

Про це інформує Дитячо-юнацька футбольна ліга України.

На сьогоднішній день заплановано його провести у такому ж форматі, як і попередній Кубок. Регламент змагань та «Протокол про додаткові заходи безпеки по організації та проведенню футбольних матчів в Україні в умовах воєнного стану серед команд U-19/U-17, U-16, U-15, U-14», групи, календарі змагань будуть сформовані та розроблені - згідно наданих листів команд-учасниць змагань.

Членський внесок складатиме 5 000 грн. для кожної вікової групи. 

До 3 квітня 2023 року необхідно буде надати заявковий аркуш, до якого дозволяється вносити – 30 гравців. Також разом з заявковими аркушами обов’язково необхідно надати оновлений документ (дозвіл, лист) від державного органу щодо дозволу на проведення змагань на вашому спортивному об’єкті (вказати назву та адресу стадіону) та документ, що засвідчує наявність будівель (споруд, приміщень) для можливості укриття учасників змагань на випадок оголошення повітряної тривоги або настання інших надзвичайних ситуації чи загроз

до 20 березня 2023 року треба надати гарантійний лист від Вашого клубу, щодо участі у змаганнях до дирекції ДЮФЛУ на електрону адресу duflu2001@gmail.com

До 3 квітня 2023 року необхідно буде надати заявковий аркуш до якого дозволяється вносити – 30 гравців

Повний текст документу можна прочитати за посиланням 

Нагадаємо, у зимовому Кубку ДЮФЛУ від Рівненщини участь брали 5 команд. Чотири не подолали груповий етап, а команда ДЮСШ-Верес U-15 зупинилася за крок від фіналу.