У лікарні Львова помер військовий з Рівненщини, який грав за ФК "Енергія" із Володимирця
Вічна пам'ять...
13 січня у багатопрофільній клінічній лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги (м.Львів) через хворобу помер Сергій Борисович Гузей.
51-річний житель Вараша 2 березня 2022 року, за покликом серця, вступив до лав Збройних Сил України. Воював у складі 128-ої гірсько-штурмової бригади, брав участь у боях на Херсонщині, Донеччині та Запорізькому напрямку.
В 2023 році молодшого сержанта було переведено до військової частини А4925, де проходив службу на посаді командира зенітного кулеметного відділення.
Сергій Гузей народився у Володимирці, де й виступав за місцеву «Енергію» на позиції півзахисника, від юнацьких команд й до ветеранських, дуже любив спорт і власне крім футболу виступав ще й у складі районної команди на змаганнях з волейболу. До початку повномасштабної війни працював на будівництві.
Без батька залишилося дві доньки...
Щирі співчуття родині, друзям, побратимам і товаришам нашого Героя.
Вічна пам'ять...