У Рівному започаткували всеукраїнський турнір "Українська паляниця"

У Рівному пройшов всеукраїнський турнір "Українська паляниця". Змагання тривали протягом двох днів - 4 та 5 березня. Усі матчі пройшли у залі рівненської ДЮСШ №4. 

Турнір "Українська паляниця" провели вперше. Участь взяли вісім команд сформованих із гравців 2015 року народження. Дозволялась також участь одного виконавця 2014 року народження.

  • "Турнір присвятили до дня української мови. Назвали "Українська паляниця" не просто так, адже для країни-агресора паляниця завжди була поперк горла, а ми цими словами хочемо підтвердити те, що ми любимо свою мову і розмовляємо українською, - розповів представник організаторів, голова Асоціації футзалу Рівненської області Денис Пашкевич" 

У гості до Рівного приїхало команда із Луцька ФК "Любарт" (Волинська область), колектив із Звягеля ФШ «TIMOFEEVYH” (Житомирська область), а також представники Рівненщини: ФА "Лідер", ДЮСШ №4, ФА "Динамо Фемілі", ФА "Стандарт ( усі Рівне), ФК "Костопіль" та ФК "Іква-Стир" (змішана команда з Млинівщини та Демидівщини). 

Усі учасники:

  • ФА "Лідер";
  • ДЮСШ 4;
  • ФА "Костопіль";
  • ФК "Любарт";
  • ФШ "TIMOFEEVYH";
  • ФА "Динамо Фемілі";
  • ФК "Іква-Стир";
  • ФА "Стандарт" .

Турнір проходив у два етапи. В перший день вісім команд розділили на дві групи. Другого дня команди, котрі зайняли 1-2 місця у підсумку сформували Лігу Чепмпіонів, а колективи, що стали 3-4 - Лігу Нескорених. 

За результатами змагань у "Лізі Нескорених" перемогу святкували ФА "Динамо Фемілі", другими стали гравці ДЮСШ №4, бронза у ФК "Іква-Стир", а приз "за волю до перемоги" дістався ФК "Костопіль". 

Визначилися тріумфатори і у квартеті "Ліги Чемпіонів". Тут беззаперечним переможцем стала команда ФА "Лідер", котра була кращою у всіх своїх матчах, забила 20 голів та лише один раз пропустила. Срібло у гостей із Луцька ФК "Любарт", бронза у  ФШ «TIMOFEEVYH” із Звягеля, а приз за волю до перемоги дістався ФА "Стандарт" 

"Є традиційний розподіл за місцями, але ми нагороджували всі команди. Тобто як перше, друге, третє, так і четверте місце. Остання команда отримувала кубок "за волю до перемоги" та медалі. Також у кожній команді визначали кращого гравця. Тобто, кожен учасник отримав свою нагороду, - зазначив представник організаторів, голова Асоціації футзалу Рівненської області Денис Пашкевич." 

УСІ РЕЗУЛЬТАТИ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗА ПОКЛИКАННЯМ 

Організатори сподіваються, що турнір "Українська паляниця" приживеться і буде традиційним для Рівного. А також вірять, що наступного року приїхати зможуть команди із найвіддаленіших куточків нашої держави.

Організаторами турніру є рівненське Управління у справах сім'ї, молоді та спорту (начальник Віталій Андрощук) та Асоціація футзалу Рівненської області, яка є асоційований членом Рівненської обласної асоціації футболу.