26 секційних занять протягом квітня проведено на Рівненщині

Секції, що організовані в рамках проєкту "Психосоціальна допомога дітям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні", функціонують у Рівному, Гощанській, Здолбунівській та Корецькій територіальних громадах.

На теренах Рівненщини вони започатковані Рівненською обласною асоціацією футболу у співпраці із Всеукраїнською фундацією “Захист прав дітей” та за сприяння Української асоціації футболу та міжнародних партнерів.

У процесі занять акцент, окрім покращення футбольних навичок юних вихованців, також спрямований  на психосоціальну підтримку, адже, в такий нелегкий для нашої держави час, дітям, як ніколи, потрібна увага та турбота. 

  • «Я вчитель фізичної культури, за сумісництвом тренер спортивної секції з футболу. Це велика гра всього світу, але все велике починається з малого. Багато дітей нашого регіону люблять грати в цю гру. Тому моє завдання як тренера виховати та прищепити любов до систематичних занять спортом. Адже заняття спортом це запорука здоров'я!» - зазначив тренер Юрій Кречмаровський.

Також позитивні враження й в учасників проєкту. 

  • «Мені подобається ганяти м'яч по футбольному полю, забивати його у ворота, святкувати з друзями перемоги, переживати поразки, адже вони роблять мене сильнішим і витривалішим. Я дуже дякую своєму тату що він навчив мене грати у футбол ще з шести років! Мій улюблений футболіст Криштіану Роналдо, в майбутньому я хотів би бути схожим на нього!» - Кіселик Антон, учасник секції.