Андрій Паршиков приїхав із передової та зіграв у Рівному у футзальному матчі

Відомий футболіст та футзаліст із Рівненщини Андрій Паршиков із перших днів повномасштабного вторгення боронить нашу державу від загарбників. Нещодавно військовий на кілька днів приїхав до Рівного у відпустку і навіть встиг взяти участь у першому матчі цьогорічного футзального турніру "BrandsLeague". 

Зіграв військовий за колектив, де є головним тренером ФК "АВ Метал Груп". Його команда у підсумку й святкувала перемогу 2:1 над ФК "Хімік". Більше того, саме Андрій Паршиков забив вирішальний другий м'яч. 

Перед поєдинком майстер спорту Андрій Паршиков отримав подяку від Рівненської обласної асоціації футбол до 30-річчя рівненського футзалу. Також військовому вручили медаль 30-річчя футзалу від Асоціації футзалу Рівненської області та подарунки. 

Дякували гравцю за вагомий внесок у розвиток футболу та футзалу Рівненщини, а також за те, що наближає нашу перемогу. 

Андрій Паршиков свою кар'єру розпочинав у футболі. На юнацькому рівні був одним із кращих серед однолітків, а от на дорослому рівні справи не клеїлися. Молодий та амбітний гравець не хотів миритися із місце на лаві для запасних, чекаючи на свій шанс, відтак часто змінював клуби. Серед них луцька "Волинь", "Скала" зі Стрия, здолбунівський "Локомотив", рівненський "Верес", "Нива" з Миронівки. Вперше більш-менш надовго затриматися в команді йому вдалося в Ковелі, де Паршиков грав близько двох років. Далі було повернення до футболу обласного рівня на Рівненщині. 

Новий етап у житті гравця розпочався, коли Андрія Паршикова запросили до футзального рівненського «Случа». Після того, як у клубу розпочалися фінансові проблеми Андрій ненадовго повернувся до великого футболу, а згодом і взагалі став поєднувати виступи на обласному рівні та участь у всеукарїнських змаганнях за відновлений МФК "Рівне". Далі були футзальні львівська "Енергія", івано-франківський "Ураган" і знову повернення до Рівного, де йому довірили капітанську пов'язку у команді "Кардинал-Рівне. 

До війни Андрій Паршиков активно грав у різних ветеранських командах та в чемпіонаті Рівненського району із футболу. 

Також досі є головним тренером футзального ФК "АВ метал груп" . Цього року клуб брав участь у Кубку України, завоював бронзові медалі Першої футзальної ліги Рівненщини та грав у Другій Лізі України. 

У всіх поєдинках, як неодноразово підкреслював в.о. тренера та гравець Віктор Чудля, грали і за головного тренера Андрія Паршикова, який невтомлюється наближати нашу перемогу.