Анонс четвертого туру та призначення арбітрів

У четвертому турі буде зігрно чотири матчі із п'яти запланованих. Гра між ФК "Ізотоп-РАЕС" та "Соколом" із Осови перенесена на пізніший термін. Усі інші матчі відбудуться згідно розкладу - два поєдинки у суботу і два у неділю. 

Зокрема, 27 травня "Енергія" вдома прийматиме сарненський "Маяк". Перед цією грою в енергетиків в активі по одній перемозі та поразці, а от гості наразі йдуть без осічок. У двох своїх матчах саренці перемогли. Разом із тим команди багато забивають, відтак варто очікувати на велику кількість голів. 

Цікава гра буде і у плані бомбардирської гонки. У складі "Енергі" Лазар Калюта має у своєму активі два забитих м'ячі, а серед "Маяка" таких гравців відразу двоє - Віктор Кір'ях та Сергій Тимошицький. 

27 травня / субота

16:00 

  • ФК "Енергія" (Володимирець) - ФК "Маяк" (Сарни)

Головний арбітр: Андрій ПРИЙМАЧУК (Рівне) Асистенти: Владислав Дрикін (Рівне), Радіон Никорович (Рівне). Спостерігач арбітражу: Григорович Олександр


Також, 27 травня на глядачів знову очікує вараське дербі. На цей раз ФК "Вараш-РАЕС" поміряється силами із ФК "Моноліт" із Вараша. В обох цих колективів уже вигравав в аналогічному дербі ФК "Ізотоп-РАЕС", відтак у четвертому турі уже з'ясовуватимуть стосунки між собою.  

Перед цією грою у Моноліта дві поразки і останнє місце турнірної таблиці. Натомість ФК "Вараш-РАЕС" у своєму активі має нічию та поразку і 7 місце, відповідно. Відтак, звітний поєдинок має велике значення для обох колективів. 

27 травня / субота

17:00 

  • ФК "Вараш-РАЕС" - ФК "Моноліт" (Вараш)

Головний арбітр: Валерій Штинь (Вараш). Асистенти арбітра: Сергій Печончик (Вараш), Сергій Ткачук (Вараш). Спостерігач арбітражу: Володимир Грушевський (Вараш). 


У неділю, 28 травня, будуть зіграні два інші матчі. Зокрема спробує продовжити переможну хочу "Сокіл" із Садового. Команда гратиме вдома і наразі за два матчі має стовідсотковий результат. 

У Садове завітають юнаки із Костополя. У них за три матчі одна нічия та дві поразки, відтак 9 місце у турнірній таблиці. 

У "Сокола" теж є гравці, які відзначилися двічі. Це Павло Левечко та Дмитро Серховець. Відтак у цьому матчі вони матимуть можливість цю статистику покращити. 

28 травня / неділя

15:00

  • ФК "Сокіл" (Садове) - КОЛІФКС-ДЮСШ (Костопіль)

Головний арбітр: Сергій Каращук (Рівне). Асистенти: Володимир Дем'янович (Рівне), Іван Конончук (Рівне). Спостерігач арбітражу: Андрій Кущевой (Рівне)


Заключний матч туру пройде у Бугрині. Тпмтешня "Калина" прийме ФК "Олімп" із Немович. Господарі до цієї гри підходять без поразок в активі - дві нічиї та перемога. 

"Олімп" уже один раз оступився і один раз виграв. Також у складі команди є учасник гонки бомбардирів - Юрій Сорока у двох матчах забив два голи. 

28 травня / неділя

16:00

  • ФК "Калина" (Бугрин) - ФК "Олімп" (Немовичі)

Головний суддя: Наталія Мамчур (Рівне). Асистенти: Олег Оліферук (Рівне), Юрій Пархомчук (Рівне). Спостерігач арбітражу: Степан Бахор (Рівне).