Анонс та суддівські призначення 3 туру Чемпіонату Рівненської області

У суботу, 8 жовтня, стартує третій тур Чемпіонату Рівненської області. Згідно календаря, завтра будуть зіграні усі матчі групи "Південь", а у неділю - групи "Північ". 

Відкриває третій тур поєдинок у Рівному. ДЮСШ Верес приймає "Калину" із Бугрина. Це перший матч цього сезону на Набережній. Гра запланована на 15:00, 8 жовтня. 

Через годину, 8 жовтня, розпочнеться інше протистояння в рамках групи "Південь". "Сокіл" із Садового їде у Костопіль, до тамтешнього КОЛІФКС-Костопіль. Поєдинок розпочинається о 16:00. 

Станом на третій тур "Сокіл" іде без поразок, у "Калини" одна поразка на нічия, а "КОЛІФКС-Костопіль" та "ДЮСШ Верес" мають по дві поразки. 

Усі матчі групи "Північ" пройдуть у неділю, 9 жовтня. Старт усюди o 13:00. Зокрема ФК "Полісся" (Полиці) вдома приймає ФК "Вараш". Інша команда із міста атомників вдома поміряється силами із минулорічними чемпіонами - сарненським "Маяком". Запланована трансляція цього поєдинку на ютуб-каналі Рівненської АЕС. 

Ще один поєдинок пройде у Володимирці. Тамтешня "Енергія" вдома приймає ФК "Ізотоп-РАЕС". Пропускає третій тур ФК "Сокіл" із Осової. 

Станом на третій тур ФК "Ізотоп-РАЕС" має в своєму активі дві перемоги. По одній перемозі в ФК "Маяк" та ФК "Сокіл" (Осова), але вони зіграли лише по одній грі. ФК "Моноліт" (Вараш) має одну нічию і поразку, а ФК "Енергія" (Володимирець) наразі один матч зіграла унічию. Двічі поступилися гравці "Полісся" (Полиці) і одна поразка у ФК "Вараш"