Футбольна команда з Рівненщини перемогла на Всеукраїнській спартакіаді

Збірна команда Рівненської області перемогла у фінальних змаганнях ХХХ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з футболу серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату (ДЦП). Присвячена вона була до 32-й річниці незалежності України і проходила з 21 по 24 травня 2023 року в м. Іршава, Закарпатської області.

На цих змаганнях Рівненську область представила команда у складі:

  • Владислав Власюк (КЗ «РОДЮСШОІ»);
  • Максим Ковтун (КЗ «РОДЮСШОІ»);
  • Давид Логінов (РРЦ «Інваспорт»);
  • Степанець Микита (КЗ «РОДЮСШОІ»);
  • Богдан Стасюк (КЗ «РОДЮСШОІ»);
  • Богдан Кондратюк (РРЦ «Інваспорт»).

Перемігши команди Черкаської області з рахунком 12:0 та Волинської області з рахунком 6:2 спортсмени з Рівненщини здобули золоті нагороди змагань.

Підготовку до змагань здійснював тренер-викладач КЗ «РОДЮСШОІ» Ігор Косенко. Він є дворазовим паралімпійським чемпіоном. Гравці, які увійшли у склад збірної команди області, є учасниками Інклюзивних секцій.

Інклюзивні секції, це програма UEFA Grassroots, яка реалізовується в Україні у співпраці із Українською асоціацією футболу та у межах Хартії масового футболу УЄФА. На Рівненщині проєкт реалізовується Рівненською обласною асоціацією футболу. 

В Україні цей проєкт реалізовується у 21 громаді, дві з яких розташовані на Рівненщині - Острозька та Рівненські ТГ.

Нагадаємо, що фінальному етапу на Закарпатті передували відбіркові етапи на обласному рівні. До організації такого етапу на Рівненщині долучалася також і Рівненська обласна асоціація футболу. 

Вітаємо Ігоря Косенка та його вихованців із перемогою. Так тримати.