На Рівненщині розпочали новий проєкт від UEFA

В Гощанській та Миляцькій територіальних громадах розпочали проєкт "UEFA PLAYMAKERS".

UEFA PLAYMAKERS — це спортивна програма, якій немає аналогів.  Вона забезпечує веселий і безпечний вступ до навчання футболу для дівчаток 5–8 років через рух, гру та магію розповіді Діснея. 

  • "Ми розпочали проєкт "UEFA PLAYMAKERS", який на сьогоднішній день може вважатись фундаментальним для розвитку гри у футбол серед дівчаток віком від 5 до 8 років. Футбол - це ціле життя, під час якого ми еволюціонуємо, розвиваємося, формуємося як фізично, так і духовно. Він об'єднує, згуртовує, загартовує, приносить радість. Виховання майбутніх спортсменів в дитячому віці спрямоване на використання, зокрема, новітнього індивідуального підходу, а також застосуванням в процесі навчання розваг та веселощів. Вдячний УЄФА та УАФ за такі проєкти, оскільки вони значною мірою сприятимуть розвитку футболу на Рівненщині", -  зазначив Голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов                                  

Після повномасштабного вторгнення, програма в Україні стала чудовим інструментом стабілізації емоційного стану дівчат. Футбол та веселощі допомагають їм відчути згуртованість, близькість та підтримку.

  • "Приємно, що навіть попри війну ми маємо змогу реалізовувати такі необхідні для діток проєкти, які матимуть системний характер. В цей неймовірно важкий для країни час подібні проекти сприяють не лише безпосередньо спортивному розвитку підростаючого покоління, але й також виконують функцію психологічно-соціальної підтримки дітей, оскільки впроваджуються з використанням навчання у ігровій формі. Підтримка таких футбольних структур, як УЄФА та УАФ, сприятиме забезпеченню сталого розвитку дитячого футболу» - координатор із Захисту дітей РОАФ Тарас Кир'янчук

​Цілі програми:

  1. Ознайомити дівчат з футболом, створивши для них середовище, в фокусі якого розваги, друзі та футбол;
  2.  Впровадити новий індивідуальний тренерський підхід, який використовує уяву (натхненну історіями та персонажами Діснея) як інструмент для тренування та набуття навичок гри в футбол;
  3. Вдосконалити життєві навички дівчаток, основні навички руху та навчити основам футболу, щоб виховати прихильність до футболу на все життя.

В Україні за підтримки команди програми, Української асоціації футболу, батьків та тренерів 20 із 30 початкових центрів Playmakers залишилися відкритими, незважаючи на триваючу війну.

Зараз у програмі беруть участь близько 900 дівчат. Десять нових центрів відкрились цієї осені в безпечніших регіонах країни. Тренери нових центрів пройшли спеціальне навчання та готові оживити магію Діснея за допомогою футбольних занять. Нові центри отримали обладнання, завдяки підтримці УЄФА, а ще 18 готові відновити програму, щойно це стане достатньо безпечним.