Огляд першого туру Чемпіонату Рівненської області 2023

На Рівненщині стартував традиційний Чемпіонат області. Участь бере 10 команд. На вихідних із запланованих п’яти матчів першого туру було зіграно лише два поєдинки. Інші були перенесені з різних причин.

Центральний матч туру відбувся на стадіоні Ізотоп у Вараші. Діючий віцечемпіон області місцевий “Ізотоп-РАЕС” вдома приймав “Калину” із Бугрина, котра минулоріч поступилася варашанам у поєдинку за потрапляння у фінал - 2:0, а згодом і програла матч за бронзу "Соколу" з Осови, фінішувавши у підсумку на 4 місці. Відтак зустрічалася друга та четверта команда минулорічного Чемпіонату.  

На передсезонному турнірі Меморіал Володимира Шморгуна 2023 команда із Вараша участі не брала, відтак бугринці їхали у гості не знаючи, що на них може чекати. Перший тайм був своєрідними оглядинами, команди звикали до стилю гри одна одної, зайвий раз не лізучи уперед. Відтак 0:0 після перших 45 хвилин. 

У другому таймі було цікавіше. На 60 хвилині матчу капітан “Калини” Рустам КИШИЄВ відкрив рахунок - 0:1. Основний час завершився саме за мінімальної переваги гостей, втім господарі врятували нічию на третій із чотирьох доданих хвилині. Такий потрібний гол для “Ізотоп-РАЕС” на рахунку Олександра ПОЛЯКОВА.  

  • ФК “Ізотоп-РАЕС” 1:1 ФК “Калина” (Бугрин) (0:0)

7 травня, 2023 року. Стадіон Ізотоп, Вараш. 15:00

Арбітри: Віктор Самков (Кустин). Асистенти: Володимир Дем’янович (Рівне) та Олег Оліферук (Рівне). Спостерігач арбітражу: Олександр Григорович (Рівне).

ФК “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) - Черевач Олександр, Чугай Сергій, Поляков Олександр, Якубський Олег, Федіна Леонід, Кушнір Олександр, Степанюк Назар, Засєкін Микола (Штинь Вячеслав 75), Похила Ярослав (Блищик Євген 54), Черевач Ігор, Ярченя Максим (Левков Вадим 67)

ФК “Калина” (Бугрин) - Фролов Сергій, Горобюк Володимир, Шевченко Антон, Попрожук Віктор, Драганчук Олександр, Ніколаєв Максим, Горчак Святослав, Ніколайчук Віктор, Козачук Іван, Біленький Дмитро, Кишиєв Рустам. 

  • Голи: Рустам Кишиєв (60) - Олександр Поляков (90+3)
  • Попередження: Блищик Євген (73), Горчак Святослав (73), Козачук Іван (88), Ніколайчук Віктор (90+4)

У другому матчі, який відбувся в рамках 1 туру Чемпіонату Рівненської області 2023 між собою зіграли “Сокіл” із Осови та КОЛІФКС-ДЮСШ із Костополя. Поєдинок відбувся у Дубровиці, адже стадіон в Осові продовжують готувати до обласних змагань. 

Фаворита у цьому матчі до гри теж визначити було складно. Діючий бронзовий призер “Сокіл” розписав бойову мирову із костопільчанами у матчі Меморіалу Шморугна - 3:3. Та й у турнірній таблиці передсезонного турніру колективи розділив всього один заліковий бал. Відтак гра обіцяла бути напруженою та неспоступливою. Це сподівання у підсумку й стало дійсністю. 

Обидва колектива не цуралися йти великими силами уперед, а відтак залишати неприкритими зони. Було багато цікавих позиційних атак та стрімких контрвипадів у відповідь. За такої гри забиті голи були лише питанням часу. 

Уже на 30 хвилині матчу, гравець “Сокола” Андрій ПРОКОПЧУК відкрив рахунок у матчі, скориставшись "скидкою" від Олександра Аврамишина. Щільний удар з лету застав зненацька Владислава Тивонюка - 1:0. За такого рахунку і завершився перший тайм.

Втім, костопільчани повертатися додому із поразкою аж ніяк не хотіли. Їхні старання дали результат на 72 хвилині. Господарі помиляються в простій ситуації в опорній зоні, Владислав Сайчишин підбирає м’яч, зміщується під ліву і б’є. З цим ударом справляється Максим Ляшко, але першим на добивання встиг Ігор ІЛЬЧУК - 1:1. 

За час, що залишився, ближчими до другого голу були юнаки із Костополя, але довести розпочате не вдалося. Фінальні 1:1. 

  • ФК “Сокіл” (Осова) 1:1 КОЛІФКС-ДЮСШ (Костопіль) (1:0)

7 травня, 2023 року. Стадіон Горинь, Дубровиця. 14:00

Арбітри: Андрій Шевчук (Рівне). Асистенти: Сергій Швидун (Рівне) та Сергій Свірідов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Володимир Чирков (Рівне).

ФК “Сокіл” (Осова) - Ляшко Максим, Ляшко Олександр, Яковець Андрій, Іваненко Роман, Кібиш Віктор (Аврамишин Віталій 90), Прокопчук Андрій (Павловець Микола 46), Столяр Сергій (Бедик Роман 58), Антонів Петро (Кібиш Назар 80), Ляшко Олександр (Шокот Василь 90), Гавлитюк Владислав (Павловець Володимир 46), Аврамишин Олександр (Ляшко Олег 70)

КОЛІФКС-ДЮСШ (Костопіль) - Тивонюк Владислав, Левчук Дмитро (Побурчак Іван 65), Кондратюк Андрій (Аврамчук Дмитро 60), Ковальчук Віталій, Плескач Артем, Жуков Олександр, Окерешко Микола, Родзинський Віталій (Фик Максим 60), Сайчишин Владислав, Ярмолюк Владислав,Ільчук Ігор (Главук Віталій 90) 

  • Голи: Андрій Прокопчук (30) - Ігор Ільчук (72)
  • Попередження: Кібиш Віктор (80)