Результати 2 туру Чемпіонату Рівненської області

У групі "Північ" та "Південь" відбулися усі матчі другого туру Чемпіонату Рівненської області. 

Матч-відкриття другого туру пройшов у місті атомників. Місцевий ФК "Вараш" приймав ФК "Сокіл" (Осова). Для обох команд це був перший поєдинок у цьогорічному Чемпіонаті Рівненської області. ФК "Вараш" перший тур пропускав згідно календаря, а ФК "Сокіл" не зіграв із "Маяком" через перенесення матчу.

Матч можна було переглянути наживо. У підсумку мінімальну перемогу святкував колектив із Осової 0:1. 

Інші поєдинки відбулися у другий день жовтня. У групі "Південь" без несподіванок. Минулорічний срібний призер ФК "Сокіл" із Садвого вдома перграв ДЮСШ Верес 3:0. У паралельному матчі групи із мінамальним рахунком перемогла "Калина" . КОЛІФКС-Костопіль додому із Бугрина повертався ні з чим.

Багатими на голи були матчі групи "Північ". Минулорічний чемпіон сарненсьий "Маяк", який не грав матч першого туру (поєдинок із "Соколом" з Осової перенесли) буквально увірвався у новий сезон. Дісталося ФК "Полісся" (Полиці). Сарненчани на власному стадіоні забили одинадцять голів. Суперник не відповів жодним. 

У вараському дербі, яке теж можна було переглянути НАЖИВО (окрема дяка телеканалу Енергоатом) ФК "Ізотоп-РАЕС" переконливо обіграв ФК "Моноліт" 6:1.   

Загалом на усіх команди забили 23 м'ячі. У кожному з поєдинків було визначено переможця. Нічийних результатів незафіксовано. 

Група "Південь"

  • ФК "Сокіл" (Садове) 3:0 ДЮСШ Верес
  • ФК "Калина" (Бугринська ТГ) 1:0 КОЛІФКС-Костопіль 

Група "Північ" 

  • ФК "Вараш" 0:1 ФК "Сокіл" (Осова)
  • ФК "Маяк" (Сарни) 11:0 ФК "Полісся" (Полиці)
  • ФК "Ізотоп-РАЕС" 6:1 ФК "Моноліт" (Вараш) 

Згодом буде сформована турнірна таблиця та таблиця кращих бомбардирів. Про це повідомимо окремим матеріалом.