РОАФ відзначила Костопільську громаду за популяризацію та розвиток футболу

Представники Рівненської обласної асоціації футболу та Костопільської районної федерації футболу вручили керівництву Костопільської громади подяку за підтримку та розвиток футболу в громаді.

Це, від імені РОАФ, зробив член Викнкому РОАФ Валерій Гладков перед стартом домашнього матчу КОЛІФКС-ДЮСШ Костопіль проти "Калини" із Бугрина.

Цей поєдинок засвідчив повернення футболу обласного рівня на терени Костопільщини. Востаннє команда звідти грала в Чемпіонаті області ще у 2018 році. Тоді Костопільщину представляв ФК "Свиспан" у Другій лізі області.

Також були передані футбольні м'ячі для Дитячо-юнацької спортивної школи. 

  • "Подяка Костопільській міській територіальній громаді, в першу чергу, за підтримку. Адже їхні команди грають і в обласному Чемпіонаті, і в Кубку ДЮФЛ України. Відзначили в тому числі і депутатський корпус, адже постійно йдуть нам на зустріч у футбольних питаннях. Зокрема, допомагають організовувати дівочі змагання, матчі рівня ДЮФЛ України. Завжди є порозуміння, тому вирішили подякувати за футбольний оптимізм, - розповів Виконавчий директор РОАФ Олег Кучер. 

У першому домашньому матчі КОЛІФКС-ДЮСШ Костопіль мінімально поступився "Калині" з Бугрина.