Стартував Кубок ДЮФЛУ - Рівненщину представляють 5 команд

П’ять команди представляють Рівненську область в Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2022-2023. Зокрема участь беруть дві команди “ДЮСШ Верес” (Рівне), ФК “Здолбунів-ДЮСШ” (Здолбунів), ФК “Єврошпон” (Смига) та ФК “Вараш” (Вараш).

Організовує та проводить “Кубок ДЮФЛУ” Дитячо-юнацька футбольна ліга України спільно з Українською асоціацією футболу.  

Груповий етап стартував 12 листопада. Деякі команди Рівненщини уже встигли провести свої перші поєдинки. Усі вони синхронно поступилися. 

U-14 (2009 рік)

ФК “Єврошпон” зі Смиги поступився 0:3 АФ “Рух” (Львів). Ось що пишуть про цю гру на сторінці смижан у фейсбук:

  • “Матч був хорошим і важким водночас. Суперники змогли першими відкрити рахунок. Смижани чинили опір, нав’язували боротьбу , але ніяк не могли реалізувати свої моменти. Вже на початку другого тайму розпочалась повітряна тривога. Довге очікування впливає не тільки на фізичний стан юних футболістів , але й емоційний. Дограти матч все ж вдалось. Фінальний свисток сповістив про рахунок 3:0 на користь львів‘ян.” 

Загалом вікова категорія U-14 поділена на 8 груп. Тут налічується понад 70 команд. В 1/8 вийде лише 16 колективів.

U-15 (2008 рік)

У цій віковій категорії гравці  ФК “Поділля” (Хмельницький) мінімально обіграли ще один колектив із Рівненщини ФК “Здолбунів-ДЮСШ” 0:1.  Ось що пишуть про цю гру на сторінці здолбунівчан у Фейсбук:

  • “На жаль, поразка 1:0. Трохи незвичне для нас футбольне поле (дуже маленьке) та й дуже поганої якості покриття та освітлення.” 

Відео з матчу ТУТ

Також у цій віковій категорії виступає ще одна команда із Рівненської області ДЮСШ-Верес, але свій поєдинок вони ще не грали. 

Загалом у цій віковій категорії  54 команди, поділених на 8 груп.  

U-19 / U-17

Турнірний шлях для юнаків із ФК “Вараш” розпочався із поразки. Хлопці поступилися ФК “Поділля” із Хмельницького 0:3.

Інша команда із Рівненщини цієї вікової категорії ДЮСШ-Верес свій стартовий поєдинок ще не грала. 

Загалом у цій віковій категорії 56 команд, які поділені на 8 груп. 

Усі команди поділені на групи по вікових категорія та за територіальним принципом. Згідно регламенту Кубок складатиметься із 5 етапів та триватиме із листопада 2022 по березень 2023 року. За розрахунками, до 24 грудня мають зіграти груповий етап серед усіх вікових категорій. Він буде складатися із одного кола. З 21 січня планують розпочати матчі плей-оф. 1/8 буде складатися з одного матчу, а усі інші стадії, крім фіналу, з двох.  

Долають груповий етап дві перші команди. Колектив, який посяде друге місце, матч плей-оф грає на виїзді.