Відомо, де зіграють фінальні матчі Чемпіонату Рівненської області

Сьогодні у приміщенні Рівненської обласної асоціації футболу комітет з проведення змагань разом із представниками команд визначили дату, час та місце заключних матчів Чемпіонату Рівненської області.

"Бронзовий матч" "Калина" з Бугрина та "Сокіл" з Осової зіграють у Здолбунові, на стадіоні Локомотив. Гра відбудеться у суботу 26 листопада. Початок поєдинку о 12:00. Згідно жеребкування, "Калина" господар поєдинку. 

  • 26.11.22 / 12:00 / ФК "Калина" (Бугрин) - ФК "Сокіл" (Осова)

"Золотий матч" між "Ізотоп-РАЕС" та "Соколом" із Садового відбудеться у Рафалівці та стадіоні РАФ-БРУК. Гра відбудеться у неділю, 27 листопада. Початок поєдинку о 12:00. Згідно жеребкування "Ізотоп-РАЕС" господар поєдинку. 

  • 27.11.22 / 12:00 / ФК "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - ФК "Сокіл" (Садове)

Виконавчий директор РОАФ Олег Кучер розповів, що не хотіли повторюватись і проводити поєдинки на тих стадіонах, де уже грали матчі плей-оф. Відтак поле у Сарнах та Костополі не розглядали. Натомість були варіанти із стадіонами у Млинові, Оржеві, Гощі та варіант із стадіоном Національного університету водного господарства та природокористування у Рівному. Втім зупинилися на стадіонах у Рафалівці та Здолбунові. 

  •  Для "бронзового фіналу" зупинилися на стадіоні Локомотив, що в Здолбунові. Стан поля наразі дозволяє там провести поєдинок. Також доступні роздягальні, є гаряча вода. Із стадіоном для "золотого фіналу" було простіше. Нам Дацький Василь Володимирович ще до фіналу Кубка області зателефонував та запропонував стадіон у Рафалівці для матчу за золоті медалі. Ми із ним домовилися. Нещодавно скидав мені фото із стадіону, то я ще перепитував, чи вони не з минулого року, адже всюди сніг, а там зелена трава, - розповів виконавчий директор РОАФ Олег Кучер.