Запрошуємо ЗМІ висвітлити міжнародний захід "Тиждень дій CAFE 2023"

У період з 11 по 19 березня триває вже 11-й за ліком Тиждень дій від CAFE. Починаючи з 2013 року Центр доступу до футболу в Європі (CAFE) запрошує представників як аматорського, так і професіонального спорту приєднатися до щорічних заходів щодо доступності й інклюзії та підкреслити безліч різноманітних ролей, які можуть відігравати особи з інвалідністю в індустрії спорту.

Рівненська обласна асоціація футболу 16 березня проведе в рамках Тижня Дій Cafe 2023 захід для дітей з інвалідністю. Також до події будуть залучені діти з числа внутрішньо переміщених та рівненські юнаки і дівчата.

У планах о 10:30 екскурсія до Таємничих підземель Рівного, що у парку Шевченка. Опісля, о 12:30 стартує фестиваль футболу в спортзалі Рівненського автотранспортного коледжу ( вул. Відінська, 35). На фестиваль запрошуємо усіх бажаючих, підтримати учасників. Попередньо буде 24 дитини. Із них сформують команди, які гратимуть одна проти одної. 

Тиждень дій від CAFE — це наймасштабніший захід, який дає змогу вболівальникам з інвалідністю та парафан-клубам, клубам, стадіонам, лігам, національним асоціаціям, НУО та всім зацікавленим у доступності та інклюзії шанс об’єднатися, щоб сприяти поширенню ініціативи за рівні можливості #TotalAccess.

Засновники ініціативи "Тиждень дій від CAFE", вважають, що люди з інвалідністю є ключовою частиною світової спортивної спільноти в ролі фанатів, працівників індустрії спорту, волонтерів та лідерів. 

Рівненська обласна асоціація футболу, окрім організації заходу в рамках Тижня дій від CAFE, також започаткувала інклюзивні секції з футболу, які у Рівному проводять на базі 27 школи. У секції займаються близько 20 дітей.

Також у грудні РОАФ провела традиційний турнір з футболу серед дітей з інвалідністю. Участь взяли 4 команди.

Також читайте:

Успіх інклюзивних футбольних секцій у Рівному

На Рівненщині тривають заняття із футболу в інклюзивних секціях

У Рівному відбувся традиційний турнір з футболу серед дітей з інвалідністю