Команда проєкту "ПОРУЧ" завітала у навчальні заклади Острога

Команда проєкту "ПОРУЧ" гостювала у місті Острог. Зокрема завітала до Острозьких спеціальних шкіл №1 та №2. 

Це заклади, в яких навчаються діти з порушеннями слуху, мовлення та інтелектуального розвитку. 

Адміністратор проєкту Денис Боговий розповів, що дуже вдячний адміністрації, вихователям та вчителями фізичної культури за допомогу в організації заходу, а дітям за активність та позитивні емоції. Додав, що в занятті взяли участь більше 100 дітей.

Один з організаторів заходу, вчитель фізичної культури Володимир Непомнящий, у свою чергу, висловлює уже вдячність команді проєкту "ПОРУЧ", за гарну організацію.

  • "Учні нашої школи мають вади слуху, але організатори  знайшли спільну мову. Учні були задоволені від того, що їм запропонували організатори, - сказав Володимир Непомнящий"

Традиційно, в рамках проєкту "ПОРУЧ" із дітьми займалися психолог, медичний працівник та тренер. Все відбувалося в ігровій формі та під наглядом працівників закладів. 

  • "Враховуючи особливості стану діток, всі були дуже активні та зацікавлені. Від роботи з ними я особисто отримала шалений заряд енергії та емоцій, - розповіла лікарка проєкту "ПОРУЧ" Дар'я Талалаєва."

Також цей проєкт передбачає роботу груп психологічної підтримки, арттерапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні активності.

  • "Насамперед хочу подякувати всім присутнім дітям. В психологічному секторі, діти почували себе гармонійно, вільно та продуктивно. Завдяки цікавим динамічним вправам, ми гарно та корисно провели час разом, -  сказала псизолог проєкту "ПОРУЧ" Юлія Біль"

По завершенню занять учасники, уже традиційно, отримали подарунки від організаторів та партнерів.

“Поруч” - це спільний проєкт МОН і ЮНІСЕФ. На Рівненщині його реалізовує Рівненська обласна асоціація футболу спільно з благодійним фондом “Розвиток футболу України” та у партнерстві з Українською асоціацією футболу і підтримки Дитячого фонду УЄФА. 

Також читайте:

Рівненський ліцей "Колегіум" ще один учасник проєкту "ПОРУЧ" на Рівненщині

Рівненська команда проєкту "ПОРУЧ" побувала в Навчально-реабілітаційному центрі

У Дубні продовжується реалізація проєкту "ПОРУЧ"

Команда проєкту "ПОРУЧ" організувала заняття для дітей з інвалідністю