Підсумки другого туру Чемпіонату Рівненської області із футболу

У другому турі Чемпіонату Рівненської області було зіграно усі 5 матчів - два у суботу та три у неділю. Більше того, у кожному поєдинку вдалося визначити переможця, а другий тур загалом був успішніший для гостьових команд, адже у 4 з 5 випадків господарі не змогли перемогти на домашньому полі. Загалом забито було 13 голів і оформлено перший дубль.

У суботу, 13 травня на стадіоні Горинь у Дубровиці, “Сокіл” із Осови приймав “Маяк”. Це перша офіційна гра між командами з моменту історичної перемоги “Сокола” з Осови над “Маяком” та виходом у плей-оф минулорічного Чемпіонату.

Ту перемогу над сарненською командою в Осові згадують до сьогодні, адже вдалося не просто подолати непросту групу та здобути у підсумку бронзові медалі, а й здолати принципового суперника - Маяк. Більше того, на старті сезону, гравець команди Олександр Аврамишин заявляв, що найбільше чекають на гру із Маяком. І навіть якщо результати будуть невтішними, але вдасться не програти команді із Сарн, то сезон можна вважати успішним.

На перше коло одне із головних завдань гравці із Осови виконати не змогли. Вони мінімально поступилися Маяку 0:1. Хлопці із Сарн повернути борг за минулий сезон. Єдиний гол у матчі забив Віктор КІР’ЯХ на 12 хвилині. І хоч часу було ще більш ніж достатньо, втім більше голів забито не було.

• ФК “Сокіл” (Осова) 0:1 ФК “Маяк” (Сарни)

13 травня / 14:00

Дубровиця, стадіон Горинь

Головний арбітр: Сергій КАРАЩУК із Рівного. Йому допомагали Радіон НИКОРОВИЧ (Рівне) та Іван ГАПОНЧУК (Гоща). Спостерігач арбітражу - Юрій СОСЬ із Дубна.

ФК “Сокіл” (Осова): Ляшко Максим, Ляшко Олександр, Яковець Андрій (Кібиш Назар 79), Іваненко Роман, Антонів Петро (Аврамишин Віталій 83), Прокопчук Андрій (Павловець Микола 46), Аврамишин Олександр, Ляшко Олександр (Ляшко Олег 83) ,Мороченець Дмитро (Ярослав Ліпінський 46), Столяр Сергій (Шокот Василь 55), Бедик Роман (Павловець Володимир 56).

Головний тренер: Валерій Аврамишин

ФК “Маяк” (Сарни): Тимошицький Андрій, Тимошицький Сергій, Шевченко Ілля (Драганчук Тарас 83), Крупко Михайло (Дуляницький Олег 83), Яцута Сергій (Загиней-Максимчук Владислва 87), Близнюк Сергій (Рудика Дмитро 74), Царьов Вадим, Заєць Сергій, Козяр Леонід, Котисько Владислав, Віктор Кір’ях (Веретюк Денис 74)

Головний тренер: Олександр Жданюк

• Гол:  Віктор Кір’ях (12)
  • Попередження: Михайло Крупко (72), Тарас Драганчук (72)

Також у суботу було зіграно поєдинок між ФК “Моноліт” із Вараша та “Енергією” із Володимирця. Команди зустрілися на вараському стадіоні “Ізотоп”. Обидва колективи перенесли матчі 1 кола, тому це для них був перший офіційний поєдинок в рамках Чемпіонату області.

Гості відкрили рахунок уже на 14 хвилині. Голом відзначився Сергій ЖДАНЮК. До перерви “Енергія” забила вдруге. Збільшив перевагу володимирчан Олександр ХАРЧЕНКО на 27 хвилині - 0:2 після першого тайму.

У другій половині Антон КІБИШ встановив остаточний рахунок 0:3 на 84 хвилині. Аби забити Антону знадобилося 9 хвилин, адже він вийшов на заміну на 75 хвилині, змінивши Дмитра Дацького.

Попри усі намагання відіграти бодай один м’яч варашани не змогли. Відтак ФК “Моноліт” розпочинає цей Чемпіонат із поразки.

• ФК “Моноліт” (Вараш) 0:3 ФК “Енергія” (Володимирець)

13 травня /15:00

стадіон Ізотоп, Вараш

Арбітр: Сергій РОТОВИЙ (Березне). Асистенти: Павло ДЗЮБАК та Павло ГАЛАГУЗ (обидва Березне). Спостерігач арбітражу: Віктор ГУМЕННИЙ (Сарни).

ФК “Моноліт” (Вараш): Вакуліч Юрій, Лоза Роман,Степанов Олександр (Переходько Ярослав 75), Хом’як Роман, Васильчук Володимир, Переходько Владислва, Давідчик Максим (Антипов Сергій 64), Тимофіюк Михайло (Коновальчук Петро 85), Шепеть Богдан, Квачук Василь (Буткевич Олександр 55), Ковбасюк Богдан.

Тренери: Віталій Бедик та Володимир Нестерчук

ФК “Енергія” (Володимирець): Андрєєв Дмитро, Лабунський Ігор, Кітун Дмитро , Кушнір Павло, Гайдиш Михайло, Васьковець Олександр, Дацький Дмитро (Кібиш Антон 75), Харченко Олександр, Дацький Роман, Калюта Лазар (Ланецький Віталій 86), Жданюк Сергій (Новицький Василь 62).

Головний тренер: Віталій Брикса та Вадим Друзь

• Голи: Сергій Жданюк (14), Олександр Харченко (27), Антон Кібиш (84)
  • Попередження: Приходько Владислав (54) та Жданюк Сергій 32

У неділю, 14 травня було зіграно три матчі. Зокрема дебютант Чемпіонату Рівненської області ФК “Олімп” із Немович вдома приймав діючого чемпіона області ФК “Сокіл” із Садового. Попри те, що колектив із Гощанщини відчував певні труднощі у матчах передсезонного турніру, у грі із Олімпом вдалося все. Як підсумок впевнена перемога 0:3. Вона є першою для “Сокола”, відтак свій шлях до захисту трофею садовці розпочинають із позитивного результату.

Уже на 27 хвилині рахунок у матчі відкрив Олег ФЕНЮК, за дев’ять хвилин по тому “Сокіл” забив ще раз. Гол на рахунку Павла ЛЕВЕЧКА. Більше у першому таймі голів забито не було. Весь другий тайм був безгольовим, коли здавалося, що гра так і завершиться - на 90+3 хвилині крапку у матчі поставив Дмитро СЕРХОВЕЦЬ - 0:3.

А от для гравців із Немовичів, перший млинець виявився глевким. На домашньому полі стартову перемогу здобути не вдалося.

• ФК “Олімп” (Немовичі) 0:3 ФК “Сокіл” (Садове)

14 травня / 15:00

Запасний стадіон у Сарнах "Мрія"

Головний арбітр: Андрій ПРИЙМАЧУК (Рівне). Асистенти: Тарас ПОДЕРНЯ та Іван КОНОНЧУК (обидва Рівне). Спостерігач арбітражу: Олександр ГІЛЬ.

ФК “Олімп” (Немовичі): Костючок Владислав, Сорока Павло, Никончук Владислав, Наконечний Олександр, Колодич Олександр, Сорока Андрій, Прозапас Михайло, Пацьола Владислав (Сорока Юрій 61), Леснік Станіслав, Полін Роман, Маринін Ростислав (Пацьола Василь 80).

Головний тренер: Марков Вадим

ФК “Сокіл” (Садове): Кухарчук Сергій, Пархомчук Анатолій, Новак Богдан, Хомончак Володимир, Жилінський Максим, Овсійчук Олександр (Лінник Сергій 78), Жак Вадим, Фенюк Олег, Малиновський Олександр, Левечко Павло, Серховець Дмитро.

Головний тренер: Новак Богдан

• Голи: Фенюк Олег (27), Левечко Павло (36), Серховець Дмитро (90+3)
  • Попередження: Вадим Жак (47), Наконечний Олександр (49), Полін Роман (56)

Знаковим матч другого туру був для команди із Костополя. КОЛІФКС-ДЮСШ повернув футбол обласного рівня на Костопільщину. Востаннє команда із тих країв виступала на рівні Другої ліги області ще у 2018 році. Опісля представників від Костополя в обласних футбольних змаганнях не було.

Знаковість цієї події зібрала на стадіоні чимало любителів футболу. Більше того, член виконкому РОАФ Валерій Гладков від асоціації передав місцевій владі подяку за розвиток та популяризацію футболу.

Після виїзної мирової, юнаки із Костополя жадали здобути першу перемогу. Із цим бажання на стадіон Колос у Костополі прийшли й вболівальники. Втім амбітне завдання наштовхнулося на непоступливий та добре укомплектований колектив із Бугрина. Тим не менш поєдинок видався бойовим, а переможця визначив лише один гол забитий на доданих до першого тайму хвилинах Максимом НІКОЛАЄВИМ.

Домашня поразка для костопільчан, яка є першою у сезоні.

• КОЛІФКС-ДЮСШ (Костопіль) 0:1 ФК "Калина" (Бугрин)

Судила гру у Костополі бригада арбітрів на чолі із Андрієм ГАНІЧЕНКОМ із Рівного. Йому допомгалаи асистенти Дмитро ШЕКЕЛЬ із Рівного та Петро ФЕДЮРА з Кустина. Спостерігач арбітражу Валерій ГЛАДКОВ.

КОЛІФКС-ДЮСШ (Костопіль): Тивонюк Владислав, Шидловський Віталій, Ковальчук Віталій, Плескач Артем, Кондратюк Андрій, Окерешко Микола, Жуков Олександр, Фик Максим (Українець Артем 46), Ярмолюк Владислав (Прищепа Роман 46), Сайчишин Владислав, Ільчук Ігор (Побурчак Іван 67)

ФК “Калина” (Бугрин): Фролов Сергій, Шевченко Антон, Ніколаєв Максим, Драганчук Олександр, Попрожук Віктор, Ніколайчук Віктор, Горчак Святослав, Жадан Василь, Козачук Іван (Горобюк Володимир 46), Шевчук Ігор, Кишиєв Рустам.

• Гол: Максим Ніколає (45+)
  • Попередження: Ярмолюк Владислав (33), Шидловський Віталій (57), Ніколайчук Віктор (60)

Останній матч другого туру - вараське дербі. На стадіоні Ізотоп у місті атомників, вперше у цьому сезоні між собою зіграли дві команди із Вараша. Більше того, обидва колективи у своїй назві мають однакову приставку - РАЕС. Відтак, матч обіцяв бути видовищним.

Сподівання були виправдані. Саме цей поєдинок став найрезультативнішим з поміж усіх у другому турі. Колективи на двох забили 5 голів. Розпочав гольову феєерію Назар ГАВРИЛЮК, який вивів на 13 хвилині номінальних господарів ФК “Ізотоп-РАЕС” уперед. Цей зачин підтримав Ігор ЧЕРЕВАЧ, який на 26 хвилину зробив рахунок 0:2.

ФК “Вараш-РАЕС” огризатися розпочав із другого тайму. На 56 хвилині Олександр ОВЕЧКО відквитав один м’яч - 1:2. Втім розвинути успіх гравців Ізотопу-РАЕС не довзолили. Знову забив Ігор ЧЕРЕВАЧ, який оформив перший дублю нашого Чемпіонату - 1:3.

Тим не менш гравці ФК “Вараш-РАЕС” спробували повернутися у гру. Андрій КЕДИЧ на 85 хвилині знову скоротив відставання до мінімуму, але на більше колектив не спромігся - 2:3. ФК “Ізотоп-РАЕС” святкує першу перемогу у цьогорічному Чемпіонаті, і першу звитягу у вараському дербі. Більше того,  комадна стала єдиною у другому турі, яка виграла вдома.

• ФК "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 3:2 ФК "Вараш-РАЕС"

Головний арбітр: Тарас ШТИНЬ. Асистенти Сергій ГОЛОДЮК та Сергій ТКАЧУК. Спостерігач арбітражу: Володимир ГРУШЕВСЬКИЙ. Усі із Вараша.

ФК “Вараш-РАЕС”: Афілов Максим, Кедич Андрій, Мартинчук Денис, Луць Дмитро (Герасимчук Владислав 79), Левков Данило, Омельчук Володимир, Леус Максим, Войтко Владислав, Нікітчук Віталій, Овечко Олександр, Лисюк Владислав (Суханов Ілля 76).

ФК “Ізотоп-РАЕС” (Вараш):  Черевач Олександр, Чугай Сергій (Романік Микола 46), Поляков Олександр (Папежук Дмитро 60), Блищик Євген (Ярченя Максим 67), Якубський Олег (Штинь Вячеслав 79), Федіна Леонід, Кушнір Олександр (Засєкін Микола 46), Степанюк Назар, Гаврилюк Назар, Похила Ярослав (Левков Вадим 64), Черевач Ігор.

• Голи: Овечко Олександр (56), Кедич Андрій (85) - Гаврилюк Назар (13), Черевач Ігор (26,71)
  • Попередження: Кедич Андрій (45+1), Гаврилюк Назар (65), Папежук Дмитро (80)