Рівненський ліцей "Колегіум" ще один учасник проєкту "ПОРУЧ" на Рівненщині

Ще один навчальний заклад Рівного долучився до великого проєкту від  UNICEF під назвою “ПОРУЧ”. Команда, що його реалізовує завітала до учнів рівненського ліцею “Колегіум”. 

Традиційно, в рамках проєкту "ПОРУЧ" із дітьми займалися психолог, медичний працівник та тренер. Все відбувалося в ігровій формі та під наглядом працівників закладу. 

Також цей проєкт передбачає роботу груп психологічної підтримки, арттерапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні активності.

Заняття із школярами провели дитячий футбольний тренер та адміністратор Денис Боговий, педагог Олег Турчик, психолог Юлія Біль та медик Дар'я Талалаєва

По завершенню занять учасники, уже традиційно, отримали подарунки від організаторів та партнерів.

Нагадаємо, «ПОРУЧ» - це спільний проєкт МОН і ЮНІСЕФ. Спортивну складову проєкту реалізовують благодійний фонд «Розвиток футболу України» в партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА. На Рівненщині проєкт реалізовує Рівненська обласна асоціація футболу. 

Мета проєкту - відволікти дітей та їхніх батьків від проблем сьогодення, розважити та надати психологічну допомогу. 

Стартувала ця ініціатива у травні 2022 року. Втілюється у трьох районах нашої області - Рівненському, Сарненському та Дубенському.

Також читайте:

Рівненська команда проєкту "ПОРУЧ" побувала в Навчально-реабілітаційному центрі

У Дубні продовжується реалізація проєкту "ПОРУЧ"

Заняття в рамках проєкту "ПОРУЧ" провели для вихованців Тучинської спеціальної школи

Команда проєкту "ПОРУЧ" організувала заняття для дітей з інвалідністю